Demoniczny konkurs zakończony 0

Demoniczny konkurs na najbardziej przerażoną minę zakończony. Wybór był bardzo trudny i nie oczekujemy, że każdy się z nami będzie zgadzał. Fakty są takie, że mamy zwycięzce.

Zwycięzcom naszego konkursu został NyGa . Dlaczego akurat on? Bo widać prawdziwe przerażenie i zdjęcie wygląda na najbardziej autentyczne. Być może daliśmy się oszukać i NyGa jest świetnym aktorem, ale dla nas jest to numer jeden. Konkurs był bardzo trudny i wymagał kreatywności, dlatego cieszymy się, że podjeliście wyzwani.

Bardzo nam się podobało zdjęcie nadesłane smart_jagodę . Gdyby był to konkurs na najśmieszniejszą przerażającą minę, to bylibyście na pewno najlepsi. Na koniec kilka statystyk. Na podium znaleźli się sami faceci, co potwierdza obiegową teorię, że faceci z natury są słabą płcią i są bardziej strachliwi ;) W pierwszej dziesiątce znalazło się 10 facetów, jedna kobieta i pies ;) Dziekujemy za udział i obiecujemy, że będzie więcej.

Informacje o nagrodach pod zdjęciami

1 miejsce - NyGa1 miejsce - NyGa

2 miejsce - fasciatus2 miejsce - fasciatus

3 miejsce - NeverGiveUp3 miejsce - NeverGiveUp

4 miejsce - PSOT4 miejsce - PSOT

5 miejsce - sylwiiia5 miejsce - sylwiiia

6 miejsce - smart_jagoda6 miejsce - smart_jagoda

7 miejsce - Raczek997 miejsce - Raczek99

8 miejsce - ktosik8 miejsce - ktosik

9 miejsce - kluska819 miejsce - kluska81

10 miejsce - rekordmajster10 miejsce - rekordmajster

Nagrody:

Uznaliśmy, że zdjęcia prezentowały zbliżony poziom, dlatego dla każdego z 10 zwycięzców mamy po jednej płycie DVD. W zależności od miejsca proszę podawać propozycje nagród, które chcielibyście otrzymać.

1 miejsce – jedna propozycja, 2 miejsce – dwie propozycje, 3 miejsce – trzy …. 9 miejsce – dziewięć prozpozycji.

Propozycję proszę uporządkować od najbardziej pożadanej do najmniej pożadanej. Na propozycje czekamy do środy do godz. 20.00 pod adresem konkurs@fdb.pl. Osoby, które nie nadeślą swoich propozycji otrzymają te nagrody, które zostaną.Nagrody zostaną przesłane pocztą.

Na zwycięzców czekają następujące nagrody (zwycięzcy sami wybierają nagrody):

— Tak wyglądał konkurs —

Demoniczny konkurs fotograficzny

Już w najbliższy piątek do naszych kin wchodzi horror Demon: Historia prawdziwa. Film opowiada prawdziwą historię jaka się wydarzyła między 1818 a 1820 rokiem. W domu państwa Bellów dochodzi do nawiedzenia przez ducha. W związku z premierą przygotowaliśmy specjalny konkurs dla miłośników horrorów. Do wygrania 10 filmów DVD, które zmrożą wam krew w żyłach a na twarzy wywołają grymas przerażenia. Tym razem żeby wygrać trzeba będzie trochę się postarać , ale zawsze to co przychodzi najtrudniej najdłużej cieszy. Zapraszamy do udziału w naszej zabawie.

W filmie Demon: historia prawdziwa zobaczymy takie gwiazdy jak Donald Sutherland i Sissy Spacek. Filmy oparte na faktach mają to do siebie, że przerażają zawsze najbardziej. Zapraszamy do kin, bo na pewno ten film was nieźle przestraszy i dzięki temu zwiększą się wasze szanse na zwycięstwo w konkursie.

Zabawa do jakiej zapraszamy ma związek po części z filmem Widmo, bo trzeba zrobić zdjęcie oraz po części z całą resztą trzymających w napięciu horrorów z kolekcji Vision Film.

<table border=0 height=17 width=8>

Donald Sutherland w filmie Demon: Historia prawdziwaDonald Sutherland w filmie Demon: Historia prawdziwa

Kadr z filmu Demon: Historia prawdziwaKadr z filmu Demon: Historia prawdziwa

Kadr z filmu Demon: Historia prawdziwaKadr z filmu Demon: Historia prawdziwa

W świecie telefonów z aparatem, cyfrówek z milionami pixeli zrobienie zdjęcia nie będzie problemem. Najważniejsze to jednak ustawić samowyzwalacz w aparacie, zrobić jak najbardziej przestraszoną minę i uwiecznić ją na zdjęciu. Być może jakiś reżyser wypatrzy was dzięki temu i zagracie w kolejnej części Klątwy. Jeśli wasz wyraz twarzy nas przekona na pewno dostaniecie nagrodę filmową. Fotkę trzeba przesłać na nasz konkursowy adres. Specjalna komisja oceni stan emocjonalny i wygrają osoby najbardziej przerażone. Co rozumiemy przez pojęcie przerażone widać na załączonych kadrach z filmu Demon: historia prawdziwa po prawej stronie.

Jak uzyskać stan przerażenia?

Dla jednych inspiracją będzie obejrzenie programu informacyjnego lub znalezienie w internecie zdjęcia Ministra Edukacji Narodowej. Inne osoby mogą przypomnieć sobie najstraszniejsze sceny z Klątwy lub z innego mrożącego krew w żyłach horroru. Najlepiej jednak w piątek wybrać się na film Demon: historia prawdziwa i zaraz po wyjściu z kina zrobić kilka pamiątkowych fotek.

Ostrzeżenie!

Osoby, które wpadną na głupi pomysł zgłaszania zdjęcia do którego nie mają żadnych praw. Będą natychmiast dyskwalifikowane i zostaną pociągnięte do konsekwencji. Zdjęcia mają być nasze autorskie, bo na tym polega nasza zabawa.

Regulamin konkursu.

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy wysłać:

- zdjęcie w rozmiarach – min: 640 na 480 i max: 1024 na 768, które jest naszą własnością i osoby na zdjęciu wyraziły zgodę na wykorzystanie go w konkursie,

- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)

- imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy,

- oświadczenie treści: oświadczam, że jestem posiadaczem praw autorskich do zdjęcia i zgadzam się na opublikowanie na stronie fdb.pl.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenie nie będą brane pod uwagę.

4. Na zdjęcia czekamy do 30.07.2006 do godz. 24.00. Osoby, które wyślą nam zdjęcia oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu wezmą udział w wyborze najlepszych przerażonych min. Zwycięzcy wybiorą sobie nagrodę spośród 10 płyt DVD pokazanych powyżej.

5. Wyniki podamy 31.07.2006 po godzinie 12.00 na stronie głównej fdb.pl.

6. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Konkurs organizowany przy współpracy Vision Film.

Zapraszamy od piątku do naszych kin na film Demon: historia prawdziwa. Na pewno nie zabraknie scen, które zmrożą wam krew w żyłach. Dowody prezentujemy poniżej.

Kadr z filmu Demon: Historia prawdziwaKadr z filmu Demon: Historia prawdziwa

Kadr z filmu Demon: Historia prawdziwaKadr z filmu Demon: Historia prawdziwa

GłosyGłosy WidmoWidmo KlątwaKlątwa AntygatunekAntygatunek Klątwa El CharroKlątwa El Charro Martwe zło 2Martwe zło 2 NecronomiconNecronomicon SkowytSkowyt SmakoszSmakosz Ziemia potępionychZiemia potępionych

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 25

ktosik

Teraz, zeby "kudlaty" sie wiecej nie bal – to on bedzie "obracal" smaczna i duza kosc cieleca zamiast ogladac filmik, a ja sobie w tym czasie poogladam Jego nagrode ;) Pozdrawiam wszystkich

ps. >>> Ronaldinho – tez bys tak wygladal, jakby Ci ktos przystawil lufe obiektywu w ciemnosciach przed nos i strzelil fleszem po oczach :P

Ronaldinho

Najlepsze zdjęcia to 2/3/4.
8 bez komentarza
10 wogule nie widać jakiegokolwiek strachu

NeverGiveUp

Mi się najbardziej podoba czwarte miejce – PSOT. Szkoda że nie jest większe to bym se ustawił na tapete :-)

NyGa

:F a dziekuje troche sie pokrzywilem i wygladam na tyle brzydko ze wygralem:F

Trophy

haha… szkoda, że nie było napisane, że można też zwierzętom robić.. ale Nyga rządzi :D:D

Proszę czekać…