Nowinki o Terminator: Ocalenie 0

McG odpowiada Bayowi, prequel w postaci komiksu oraz recenzje pokazu 20 minut filmu z Christianem Balem!

Jak wiemy, parę dni temu Michael Bay zaatakował McG i jego wielkiego Terminatora. McG odpowiedział prosto i oczywiście, Bay nie wymyślił wielkich robotów.

Terminator komiksTerminator komiks

“Nasze wielkie roboty nie mają nic wspólnego z robotami z Transfomers. Z całym szacunkiem, wielkie roboty są w kinie od bardzo dawna. Nasz film jest o T-800, postaci Marcusa i Connora. – powiedział McG

Co na to Bay? Może panowie powinni stanąć w ringu i rozwiązać problem?

Pojawiła się także informacja, że w styczniu pojawi się komiks autorstwa Dara Naraghi, który będzie prequele Terminator: Ocalenie. Nie wiadomo, czy komiks pojawi się w Polsce.

Odbyła się też prezentacji 20 minutowych scen z Terminatora. Dziennikarze z zagranicznych serwisów mieli to szczęście tam być, obejrzeć to i porozmawiać z reżyserem.

Najbardziej sceptyczni redaktorzy, fani części Camerona zaczynają nabierać pozytywnego optymizmu do tej części. Sceny były imponujące i dawały poczucie, że będzie to wielki obraz. Opisywać ich nie będę, raczej takiej potrzeby nie ma. McG nie sprawiał wrażenia takiego jak Mostow, który robi ten film, bo musi. McG jest fanem Terminatora, jak wielu z nas i często podkręśla, że chce zrobić wszystko, co w jego mocy, aby tego nie zepsuć.

Wyszła też informacja, że odwiedził Jamesa Camerona na planie Avatara, gdzie obiecał mu być wiernym ideii jakie stworzył w dwóch pierwszych Terminatorach. Cameron stwierdził, że McG musi się czuć, jak on, gdy przejmował Obcego po Ridleyu Scottcie.

Jeśli chodzi o postać Arnolda Schwarzeneggera, nadal nie wiemy, czy będzie, czy nie będzie. Jak pamiętamy, ma być jego twarz komputerowo nałożona na postać młodszego aktora. McG powiedział, że nad tym pracują. Widząc efekty tej techniki w Ciekawy przypadek Benjamina Buttona można być dobrej myśli.

Sam McG wykazuje dużo pasji do projektu, a to, że nie ma czym się pochwalić w swojej filmografii, abyśmy, my , widzowie spali spokojnie, nie powinno nam przeszkadzać. W końcu człowiek musi kiedyś zrobić wielki film, aby potem samemu dołączyć do grona wielkich, prawda?

Premiera w maju.

Poniżej szkice koncepcyjne zaprezentowane na pokazie:

tsca2tsca2 tsca3tsca3 tsca4tsca4 tsca5tsca5 tsca6tsca6 tsca7tsca7 tsca8tsca8 tsca9tsca9 tsca10tsca10 tsca12tsca12 tsca12tsca12 tsca13tsca13 tsca14tsca14 tsca16tsca16 tsca15tsca15 tsca17tsca17 tsca18tsca18 tsca19tsca19 tsca20tsca20 tsca21tsca21 tsca22tsca22

tsca1tsca1

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
kohegen 2009-01-14

dzięki za newsa ,tez liczę na ten film :)

Artur 2009-01-14

Ty się Adam chyba za bardzo podniecasz tym filmem:p Oczywiście dobrze ze jest dawka świeżych newsów, ale np. ostatni akapit lekko przesadzony, każdy musi nakręcić wielki film – no bez przesady. Poczekajmy aż wyjdzie wtedy można się będzie podniecać, albo i nie, zobaczymy.

Proszę czekać…