Pełnometrażowe Stokrotki? 0

Kristen Chenoweth dzieli się informacją na temat filmowe wersji serialu ABC Gdzie pachną stokrotki.

ABC ma w zanadrzu jeszcze kilka odcinków Gdzie pachną stokrotki, o których nie wiadomo kiedy i czy wogóle zostaną emitowane.

Jak kilka innych, lubianych seriali, Stokrotki zostały ucięte w samym szczycie. Pomiędzy pierwszym sezonem (skróconym przez strajk scenarzystów) a drugim (uciętym wcześniej) filmowcy zdołali wypuścić tylko 22 odcinki, czyli typową ilość dla całego przeciętnego sezonu.

Pushing DaisiesPushing Daisies

Podobny los spotkał Bryana Fullera z jego serialem Trup jak ja, który został wstrzymany przez stację zanim zdążył się znudzić fanom. Jednak serial zakończył się filmem Life after Death, DVD ma ukazać się na półkach w lutym.

I teraz, według Kristin Chenoweth, Stokrotki mogą podzielić los poprzednika. Uważa ona, że Fuller ma już gotową historię. W filmie poznamy odpowiedzi na wiele pytań, które pojawią się, gdy w końcu puszczą nasze ostatnie odcinki. Co może oznaczać, że Fuller wprowadzi trochę zmian w planach na drugą część drugiego sezonu. Jestem pewna, że Bryan nie zrobi filmu bez sześciu głównych bohaterów – dodała – Paul Rubens odegrał ważną rolę, mieliśmy też kilka gwiazd gościnnie i chcielibyśmy je z powrotem. Ale ma na to świetny pomysł. Wszyscy tego chcemy.

Czekamy zatem na konkrety i oficjalne stanowisko producentów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

lifemovie

Jedwabiście prze kolorowana historia, z tym denerwującym motywem gdzie obie główne postacie nie mogą siebie dotknąć i te ciągłe zwracanie na to uwagi.. :> W niektórych miejscach ogląda się prawie jak kreskówkę, dużo różnych również nienaturalnych kolorów wali po oczach. Fabuła dość ciekawa ale jest kilka zamierzonych elementów, wręcz denerwujących, które imho na dłuższą metę są nie do wytrzymania, a bez nich film traci swój urok.
Jeżeli nie będą kontynuować tego serialu to są stuknięci, imho np. Samantha Who (itp) która ma 2 sezony coś ok 20 odcinków jest kręcona, a półka o wiele niższa.. :)

Proszę czekać…