Pełnometrażowe Stokrotki?

Kristen Chenoweth dzieli się informacją na temat filmowe wersji serialu ABC Gdzie pachną stokrotki.

ABC ma w zanadrzu jeszcze kilka odcinków Gdzie pachną stokrotki, o których nie wiadomo kiedy i czy wogóle zostaną emitowane.

Jak kilka innych, lubianych seriali, Stokrotki zostały ucięte w samym szczycie. Pomiędzy pierwszym sezonem (skróconym przez strajk scenarzystów) a drugim (uciętym wcześniej) filmowcy zdołali wypuścić tylko 22 odcinki, czyli typową ilość dla całego przeciętnego sezonu.

Pushing DaisiesPushing Daisies

Podobny los spotkał Bryana Fullera z jego serialem Trup jak ja, który został wstrzymany przez stację zanim zdążył się znudzić fanom. Jednak serial zakończył się filmem Life after Death, DVD ma ukazać się na półkach w lutym.

I teraz, według Kristin Chenoweth, Stokrotki mogą podzielić los poprzednika. Uważa ona, że Fuller ma już gotową historię. W filmie poznamy odpowiedzi na wiele pytań, które pojawią się, gdy w końcu puszczą nasze ostatnie odcinki. Co może oznaczać, że Fuller wprowadzi trochę zmian w planach na drugą część drugiego sezonu. Jestem pewna, że Bryan nie zrobi filmu bez sześciu głównych bohaterów – dodała – Paul Rubens odegrał ważną rolę, mieliśmy też kilka gwiazd gościnnie i chcielibyśmy je z powrotem. Ale ma na to świetny pomysł. Wszyscy tego chcemy.

Czekamy zatem na konkrety i oficjalne stanowisko producentów.