Say hello to my little friend ;>

Niesamowity świat Johna Connora 0

(Akutalizacja) Na jednym z amerykańskich blogów pojawiła się seria szkiców do najnowszej części Terminatora: Ocalenie, oraz wywiad z reżyserem.

Aktualizacja: Na dole newsa znajdziecie trzy nowe zdjęcia z filmu.

Reżyser i pomysłodawca nowej trylogi o losach Johna Connora i jego świata, McG udzielił krótkiego wywiadu oraz zaprezentował kilka pięknych szkiców, przedstawiających ów post-apokaliptyczną wizję Ziemii.

John Connor nie pojawi się na ekranie z tekstem, 'Chodźcie za mną i wszystko będzie w porządku' – powiedział McG. On jest jak Peter Parker w Spider-Manie: 'Przecież jestem tylko zwykłym fotografem' dostaje nauczkę, że z wielką mocą idzie w parze wielka odpowiedzialność. Albo hacker w Matrixie: 'Jestem tylko Neo, kogo to obchodzi?' 'Nie stary, ty jesteś tym jedynym, poprowadzisz nas!'

Pierwszy film pokazywał Schwarzenegger’a w roli T-800, który przybywa z roku 2029. 'Ocalenie' jest osadzone w 2018, więc zobaczycie serie robotów, które z modelu na model dążyły do T-800. To tak jak ze szczepionką. Musisz przetestować ją na wielu szczurach, by stała się doskonałą. W tym filmie ludzie są jak szczury laboratoryjne. Skynet testuje ludzi, by rozgryźć ludzką mimikę, zachowania, mowę – tworząc coraz bardziej zdolną do tego maszynę, T-800.

Reżyser powiedział też, że dołożyli starań przy wyborze człowieka odpowiedzialnego za efekty specjalne. W 'Terminatorze 2' pojawił się Robert Patrick, w roli zaawansowanego T-1000. To była rewolucja. Tak więc my postanowiliśmy zatrudnić Charlie’ego Gibsona, zdobywcę dwóch Oscarów, który pracował przy czterech ostatnich filmach Gore Verbinski’ego. Dzięki niemu w filmie ma pojawić się kilka elementów, które przeskoczą oczekiwania widzów.

W filmie Terminator Ocalenie , którego akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym roku 2018 występuje Christian Bale w roli Johna Connora, człowieka, którego przeznaczeniem jest poprowadzenie ruchu oporu skierowanego przeciwko Skynetowi i armii Terminatorów. Ale przyszłość, w którą wierzy Connor zostaje częściowo zmieniona na skutek pojawienia się Marcusa Wrighta (Sam Worthington), obcego, którego ostatnim wspomnieniem jest pobyt w celi śmierci. To Connor musi dowiedzieć się, czy Marcus został przysłany z przyszłości czy jest uciekinierem z przeszłości. Podczas gdy Skynet przygotowuje się do ostatecznego starcia, Connor i Marcus wyruszają w podróż, która prowadzi ich do centrum operacyjnego Skynetu, w którym odkrywają przerażającą tajemnicę, jaka kryje się za możliwym unicestwieniem rodzaju ludzkiego.

Amerykańska premiera odbędzie się 22 maja . W Polsce film będziemy mogli zobaczyć 5 czerwca .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

wizualnie rewelacja, ale ciekawe ile z tego zobaczymy na ekranie… ale muszę przyznać że jestem dziwnie spokojny o ten film

Ronaldinho

Concept-arty miażdżą, uwielbiam klimaty post-apokaliptyczne. Jest to chyba najbardziej oczekiwany przeze mnie film tego roku.

Proszę czekać…