Spoty z Super Bowl! 0

G.I. Joe: Czas Kobry, Transformers: Zemsta Upadłych, Star Trek i wiele innych. Obejrzyj wszystkie!

G.I. Joe: Czas Kobry

Trzeba przyznać, że jest niesamowicie widowiskowy. Fani zabawek, do których i ja należę, odnajdą swoje ulubione postaci.

Przypomnijmy, że film w reżyserii Stephena Sommersa jest na podstawie serii zabawek Hasbro, które były niezwykle popularne na całym świecie, łącznie z Polską.

W filmie mają wystąpić Channing Tatum jako Duke, Sienna Miller jako The Baroness, Joseph Gordon-Levitt jako Cobra Commander, Dennis Quaid jako Generał Hawk, Rachel Nichols jako Shana 'Scarlett' O’Hara, Christopher Eccleston jako Destro, Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Heavy Duty, Ray Park jako Snake Eyes, Marlon Wayansjako Ripcord, Arnold Vosloo jako Zartan, Jonathan Pryce jako prezydent USA, Sa?d Taghmaoui jako Breaker, Byung-hun Lee jako Storm Shadow i Karolina Korkova jako Cover Girl.

Transformers: Zemsta Upadłych

Siły Deceptikonów powracają na Ziemię z misją pojmania Sama Witwicky po tym, jak młody bohater poznał prawdę o pochodzeniu Transfomerów. Ludzkości broni Optimus Prime i jego Autoboty, które w sojuszu z armiami ludzi szykują się na drugą epicką bitwę.

Land of the Lost

Obraz opowiada o pewnej rodzinie, która przypadkiem przenosi się w przeszłość do świata, w którym żyją dinozaury. W tych nowych warunkach muszą sobie poradzić.

Szybko i Wściekle

Brian zostaje wypuszczony z więzienia, aby pomóc agentom federalnym zatrzymać importera heroiny znanego jako Braga. Za pomocą informatora o imieniu James Park, Brian – i ostatecznie Dominic Toretto – zyskują miejsce w drużynie przestępczej, gdzie on i jego szpanerski samochód Nissan planują złapać mężczyznę na gorącym uczynku.

Race to Witch Mountain

Film opowiada o taksówkarzu, który zostaje zatrudniony do ochrony obdarzonych nadprzyrodzonymi mocami dzieci przed tajną organizacją, która chce wykorzystać ich zdolności do własnych celów. Główne role grają: Dwayne Johnson, Carla Gugino, AnnaSophia Robb, Ciar?n Hinds i Alexander Ludwig.

Star Trek

Jedenasty pełnometrażowy film inspirowany serialem z lat 60-tych o tym samym tytule. Nowy obraz opowiada o początkach kariery bohaterów kosmicznej załogi USS Enterprise, kiedy są oni uczniami Gwiezdnej Akademii. Ich przyszłość chce zniszczyć wódz Romulan, który za sprawą podróży w przeszłość chce wyeliminować Kirka i jego przyjaciół zanim staną się najsłynniejszymi wędrowcami we wszechświecie i pokrzyżują jego plany podboju kosmosu

Year One

Główne role leniwych myśliwych w The Year One imieniem Zed i Oh grają Jack Black i Michael Cera. Zostają wygnani ze swojej prymitywnej wioski i wyruszają w epicką podróż poprzez pradawny świat.

Odlot

Carl Fredricksen spędził całe życie badając glob, w pełni ciesząc się każdą chwilą. Ale w wieku 78 lat zaczyna czuć nudę, aż za sprawą upartego ośmioletniego odkrywcy imieniem Russell dostaje szansę, by rozpocząć życie na nowo. Up zabiera widza na ekscytującą podróż, gdzie para bohaterów przeżywa niezwykłe przygody.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
mysza_007 2009-02-01

dla mnie wszystkie zapowiadają się dobrze……tylko 2 ostatnie coś mi zwiastuny zamulają

HeRr 2009-02-01

Jak J.J. Abrams wziął się za Star Treka to Star Trek rozjebie G.I. Joe i Transformersy razem wzięte ;)

Quagmire 2009-02-01

zwiastuny gi joe i transformers po prostu rewelacyjne wizualnie

piwo_war 2009-02-01

Transformers i G.I. Joe skazane na sukces. :)
Interesujące może też być Star Trek, chociaż nie przepadam za takimi klimatami.

Adam Siennica 2009-02-01

Transformery i G.I. Joe niesamowite :)

Proszę czekać…