"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

S. Darko atakuje! 0

Kontynuacja przeboju Donnie Darko nie będzie pokazywana w kinach. Film trafi od razu na rynek DVD oraz Blu-ray.

Kontynuacja przebojowego filmu Donnie Darko, pt. S. Darko nie trafi jednak do kin. Jak donoszą media 28 kwietnia obraz zadebiutuje na DVD oraz dyskach Blu-ray. Dystrybutorem produkcji Chrisa Fishera będzie MGM’s Home Entertainment. Tymczasem pierwszy trailer promujący S. Darko zostanie pokazany już w najbliższy weekend w Nowym Jorku podczas New York Comic Con. Fani pierwowzoru zapowiadają głośne buczenie podczas jego prezentacji. Ma to być pokaz ich sprzeciwu dla bezczeszczenia tej kultowej dla niektórych produkcji.

Tymczasem pojawił się oficjalny opis udostępniony przez dystrybutora. Dla niektórych może to być spoiler.

Samantha Darko (Daveigh Chase) i jej najlepsza przyjaciółka Corey Richardson (Briana Evigan) podczas wakacji podróżują przez Stany Zjednoczone. Ich największym marzeniem jest udanie się do Hollywood. Niestety popsuta chłodnica w aucie na dłużej zatrzymuje ich w niewielkim miasteczku w stanie Utah.
Podczas pobytu w tym miejscu dziewczynę nawiedzają sny i wizje przestrzegające przed końcem świata. Wzmagający się ból po stracie rodziców powodują, iż demony przeszłości zostają rozbudzone. Dzięki pomocy mieszkańców miasteczka oraz przyjaciółki Samantha uczy się na nowo, czym jest rodzina. Przy okazji ratuje też świat przed zagładą.

Nie wiemy czy DVD z filmem będzie również dostępne w Polsce.

Plakat do filmu S. Darko 2009Plakat do filmu S. Darko 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Darth_Artur

Hmmm, no mieszane uczucia mam. Podobnie jak ci buczący ludzie nie lubię kontynuacji takich, ale z drugiej strony jak już się za to zabrali to myślałem, że jakoś to sensownie zrobią. A jak to ma być na DVD od razu, to pewnie będzie jakieś takie niskobudżetowe nie wiadomo co. No ale zobaczymy, dajcie znać na stronie jak będzie coś wiadomo o sprzedaży tego dvd w Polsce.

Proszę czekać…