"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Atak szału Bale 0

Aktor Christian Bale podczas kręcenia jednej ze scen w filmie Terminator: Ocalenie wydarł się na pracownika produkcji.

Afera związana z atakiem szału Christiana Bale nabiera rozpędu. Mimo, iż zdarzyła się ona blisko kilka miesięcy temu a obaj panowie praktycznie zapomnieli o całej sprawie to wyciek do internetu nagrania z krzykiem aktora spowodowało oburzenie z wielu stron. Prasa bulwarowa szeroko opisuje również agresywne zachowanie aktora namawiając go na udział w terapii kontrolującej gniew.

Wszyscy tymczasem oczekują na oświadczenie aktora, który w tej sprawie póki, co milczy. Bruce Franklin producent Terminator: Ocalenie poinformował, iż do zdarzenia doszło podczas nagrywania bardzo wymagającej i emocjonalnej sceny. Jeśli pracujesz nad bardzo trudną sceną a ktoś sprawia, że się dekoncentrujesz to wybuchasz. To była najbardziej emocjonalna scena w całym filmie. Bale jest bardzo mocno zaangażowany w swoją postać. To był mój drugi film z Christianem i zawsze z nim dobrze mi się współpracowało. On się bardzo poświęca do każdej roli mówił Franlin w wywiadzie.

Wydaje się, że powoli sprawa umiera dla mediów, tymczasem zaczyna ona nabierać na sile w internecie. Od momentu opublikowania nagrania pojawiły się dwa inne nagrania, w której wykorzystano głos aktora. Jednym z nich jest muzyczna wersja wybuchu Bale'a przygotowana przez RuPaula. Swoją wersję piosenki inspirowanej wybuchem gniewu aktora zrobił również niejaki Mae Shi.

Według najnowszym informacji Shane Hurlbut (obiekt złości aktora) nie ma żadnego żalu do aktora. Co więcej podobno obaj Panowie obecnie się przyjaźnią i wspólnie czasami spędzają czas.

Poniżej zachęcamy do obejrzenia dwóch podkładów muzycznych z wybuchem gniewu aktora:

Christian BaleChristian Bale

Filmik 1

Filmik 2

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Michal_Dajer

Jest pewien problem z tymi filmikami ale jak wkrótce się pojawią :).

Proszę czekać…