"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Postapokaliptyczne zdjęcia 0

Zapraszamy do obejrzenia kilku ciekawych zdjęć z filmu Terminator: Ocalenie. Warto zobaczyć świat po katakliźmie.

Serwis RadarOnline udostępnił kilka ciekawych zdjęć z najnowszego filmu Terminator: Ocalenie. Są to zdjęcia, które mogą pojawić się w filmie po okresie apokaliptycznej wizji po wybuchu bomby jądrowej. Jak większość z was pamięta w drugiej części Sara Connor dowiedziała się, iż w pewnym momencie maszyny postanowiły przejąć władzę nad ludzkością. Aby zapanować na ziemi i zlikwidować ludzi użyły bomby jądrowej.

W czwartej części John Conor (Christian Bale) i jego żona Kate (Bryce Dallas Howard) podejmują działania stworzenia ze wszystkich ocalałych ludzi ruch oporu do walki z maszynami. W trakcie tworzenia ruchu jeden z jego członków okazuje się zdrajcą. Posiada on także tajemnicę, z której nikt sobie nie zdaje sprawy. Reżyserią zajął się McG a scenariusz napisali John D. Brancato oraz Michael Ferris. Obraz zadebiutuje w kinach 22 maja 2009 roku.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć.

Zdjęcie z filmu Terminator: Ocalenie 2009Zdjęcie z filmu Terminator: Ocalenie 2009 Zdjęcie z filmu Terminator: Ocalenie 2009Zdjęcie z filmu Terminator: Ocalenie 2009 Zdjęcie z filmu Terminator: Ocalenie 2009Zdjęcie z filmu Terminator: Ocalenie 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Bardzo ładne zdjęcia, bardzo klimatyczne, zwłaszcza drugie. Ta część "Terminatora" zapowiada się na bardziej wypasioną niż to sobie z początku wyobrażałem :)

Proszę czekać…