"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

TVN tylko dla wytrwałych 0

Nowe sezony kilku najciekawszych seriali ostatnich lat zostaną wyemitowane krótko przed północą. Taka jest decyzja TVN.

Wiosną TVN rozpocznie emisję nowych odcinków znanych amerykańskich seriali. Kanał pokaże IV sezon Agentów NCIS, II sezon Dextera oraz VI sezon Rodziny Soprano. Wszystkie produkcje będą nadawane przed północą.

Jeszcze w lutym na antenie zadebiutuje czwarty sezon serialu Agenci NCIS. Jego pierwszy odcinek zostanie pokazany w poniedziałek 23 lutego o 21.30. Kolejne epizody produkcji TVN będzie nadawała w czwartki około 23.40.

We wtorek, 3 lutego, stacja rozpocznie emisję drugiego sezonu krwawego Dextera. Serial Showtime, będzie emitowany o 23.30 tuż po talk- show Kuby Wojewódzkiego. Jeszcze później, bo o 23.55, ma być pokazywana szósta i ostatnia seria Rodziny Soprano. Jej premierę w TVN zaplanowano na 9 marca.

Stacja będzie też kontynuowała emisję serialu Seks w wielkim mieście. Tak jak dotąd będzie on pokazywany w niedziele około 23.30. Wcześniej stacja zaoferuje widzom Teraz albo nigdy! oraz kulisy Tańca z gwiazdami.

Logo programu TVNLogo programu TVN

(za wirtualnemedia.pl)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

HeRr

wie co robi. Ludzie którzy mieli się przerzucić na internet już to zrobii, target telewizji to ludzie starsi, gospodynie domowe, dzieci wracające ze szkoły, i ludzie jedzący posiłki bez towarzystwa ;) To właśnie pod nich ustawiana jest ramowka i to właśnie ich bawią polskie ścierwa-seriale oraz debilne programy rozrywkowe.

Darth_Artur

No czyli badziewne programy i seriale dla bezkręgowców. Które zresztą i tak są kopią zagranicznych produkcji bo TVN nie umie nic sam wymyślić.
Jak ktoś lubi seriale to lepiej w jakiś AXN zainwestować, albo w internet.

nathalie

Bez sensu.. Ale pewnie gdyby puszczali polskie seriale późno, to już w ogole nikt by ich nie ogladał.

Proszę czekać…