Tonight is the night.

Kochaj i Tańcz - zwiastuny 0

Kino taneczno-miłosne? Tego jeszcze w kraju nie było. Zobacz jak prezentuje się potencjalny hit wiosny w Polsce

Na 6 marca ITI Cinema szykuje coś, co może zatrząść polskim Box Office. Kogo będą obchodzić Strażnicy, Chłopiec w pasiastej piżamie, czy Rusałka, gdy tego samego dnia zaprezentuje się polski film romantyczno-muzyczny Kochaj i Tańcz.

- Nasza opowieść to znacznie więcej niż słodkie love story – mówi Bruce Parramore, reżyser filmu – Jako nastolatkowie marzymy osłodkiej miłości, oksięciu iksiężniczce. Kiedy stajemy się starsi zaczynamy rozumieć, że miłość nie jest wcale lekka ani słodka, okazuje się ona bardziej skomplikowana, delikatna ipodatna na zranienia. Trzeba onią walczyć, coś dla niej poświęcać. To oczym pragnę opowiedzieć to piękna, poważna historia miłosna.

TEASER TANECZNY:

W głównej roli dziennikarki Hani, która odkrywa wsobie taneczną pasję wystąpiła Iza Miko. Po zakończeniu zdjęć wraca do Hollywood, gdzie mieszka od 12 lat. Ukończyła tam aktorską szkołę Lee Starsberga, dzięki dobremu akcentowi gra wamerykańskich filmach Amerykanki. Nie wyklucza, że zagra jeszcze wpolskim filmie jeśli propozycja będzie interesująca. Myśli też okarierze producenta filmowego ijak powiedziała IAR, marzy oprzywiezieniu do Polski hollywoodzkiej produkcji.

TEASER Z IZĄ MIKO

Mateusz Damięcki po udziale wprogramie Taniec zgwiazdami wygrał casting do Kochaj itańcz. Wfilmie jest tancerzem i ukochanym filmowej Hani. – Jeśli efekt ekranowy będzie odpowiadał energii, która była na planie, to widzowie na pewno się nie znudzą – podkreśla aktor.

TEASER Z MATEUSZEM DAMIĘCKIM

W pozostałych wystąpili m.in.: Katarzyna Figura, Krzysztof Globisz, Katarzyna Herman, Wojciech Mecwaldowski, Rafał Królikowski, Jacek Koman, Wojciech Solarz iKuba Wesołowski.

W obsadzie znalazło się też miejsce dla tancerek znanych z programu TVN Taniec zgwiazdami – Anny Bosak iEwy Szabatin, oraz dla prezentera telewizyjnego Oliviera Janiaka.

Film jest produkcją telewizji TVN. Wyreżyserował go Bruce Parramore, urodzony wGenewie (1961 r.) syn Amerykanki iBelga, który od kilku lat współpracuje zpolskimi filmowcami. Autor zdjęć, kręconych m.in. wModlinie, to Bartosz Prokopowicz.

PEŁNY ZWIASTUN FILMU

Choreografię opracował Jarosław Staniek, który współpracował z wieloma polskimi teatrami – m.in. zDramatycznym iSyreną w Warszawie oraz zMuzycznym wGdyni. Bardzo wysokie oceny zebrał za choreografię do spektaklu West Side Story, prezentowanego wGdyni w 1992 roku (reż. Tomasz Dutkiewicz).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Filip_Borkowski

Wynagrodzenie Wajdy było wczoraj, Marcin zdecydował, że zostawi wtedy regularną pozycję sobotnią, czyli przegląd zwiastunów.
Po drugie, co by nie mówić, film jest bardzo popularny i dla wielu ten news jest zapewne dobrym tematem dnia.

Darth_Artur

Już parę newsów temu komentowałem TVNowskie produkcje dla bezkręgowców, tutaj nie będzie inaczej. TVN jak zawsze nastawiony na mało wymagającego widza, na którym można zarobić.
Nie rozumiem dlaczego ten news jest jako "temat dnia", a np. nagrodzenie Wajdy jest jako zwykły news.

Proszę czekać…