"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Neil Patrick Harris jako Flash? 0

W Stanach największa plotką, jaką żyje przemysł filmowy jest obecnie udział aktora w ewentualnej ekranizacji Flasha.

Coraz głośniej jest mowa o ekranizacji popularnego komiksu The Flash . W styczniu zaangażowano nowego scenarzystę, Dana Mazeau a teraz mowa o castingach do roli głównej. Jako potencjalnych kandydatów wymienia się: Scotta Portera (Bal maturalny) oraz Neila Patricka Harrisa (Jak poznałem waszą matkę), który niektórym starszym widzom może kojarzyć się z serialem Doogie Howser, lekarz medycyny.

Neil Patrick Harris ostatnimi czasy staje się coraz bardziej popularny. Swoją uwagę zwrócił przy okazji kręcenia sequela Herold & Kumar, kiedy to sparodiował samego siebie. Dodatkowo miał już do czynienia z ekranizacją komiksu przy okazji musicalu Dr Horrible.

O ekranizacji komiksu w Hollywood mówiło się od wielu lat. Projektem DC Comics i Warner Bros zainteresowanych było wielu twórców, ale ostatecznie nigdy nie udawało się ruszyć z produkcją. Czy teraz będzie inaczej wkrótce się przekonamy.

Neil Patrick HarrisNeil Patrick Harris

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Gozio

Moim zdaniem NPH nadaje się na Flasha i fajnie by było gdyby go zagrał. Dla mnie zagadką jest Dan Mazeau i jestem ciekawy jak mu scenariusz wyjdzie.

p.s. Literówka się wkradła raczej miało być "Harold & Kumar"

Proszę czekać…