Say hello to my little friend ;>

Zwiastun Zemsty Upadłych! 0

W wielkim stylu do sieci trafiła pełna akcji zapowiedź kontynuacji Transformersów. Zobacz co przyszykowali dla nas twórcy!

Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła.

( Zobacz trailer w HD)

W Transformers: Zemsta upadłych zobaczymy takie gwiazdy jak: Shia LaBeouf, Megan Fox, John Turturro, Isabel Lucas, Rainn Wilson oraz Tyrese Gibson. Obraz reżyseruje Michael Bay (Transformers, Armageddon) na podstawie scenariusza Alexa Kurtzmana i Ehren Kruger.

Amerykańska premiera odbędzie się 24 czerwca 2009 roku, w Polsce film zobaczymy dwa dni później.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 14

A_Biel

Nie jest to film na który czekam najbardziej w tym roku. Nie zmienia to jednak faktu, że zapowiada się niezłe cudeńko.

Adam_Siennica

Dla mnie niesamowite. Uczta dla oczu w kinie jak w jedynce :D

Hit murowany :)

mysza_007

no jeśli by wziąć tylko wypasiono-wybuchowo-dźwiękowo-cool kryteria to też bym nie miał do TS 1 nic do zarzucenia , bo ten film warto w kinie oglądać ;p

Ronaldinho

Na pierwszej części byłem w kinie cztery razy, ta wydaje się z 3x bardziej efektowna, mam nadzieję, że będzie to tak wypasiony wybuchowo-dźwiękowo-cool film, że pójdę więcej razy niż na jedynkę :-))

Quagmire

wgniata w fotel

Proszę czekać…