"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kino bez Jokera? 0

Fani Heatha Ledgera organizują się i zamierzają wysłać petycje do Warner Bros w sprawie tej postaci filmowej.

Fani Heatha Ledgera oraz postaci Jokera, jaką aktor wykreował zamierzają zorganizować podpisy pod petycją do studia Warner Bros, aby nigdy więcej przy produkcjach filmowych nie sięgano po tę postać filmową. Organizatorzy tej inicjatywy informują, iż każdy kolejny ewentualny odtwórca Jokera sprawiłby, że godziłoby to w dobre imię tragicznie zmarłego aktora. Uważają przy tym oni, iż postać Jokera w Mrocznym Rycerzu jest tak genialna, iż nigdy nikomu nie uda się jej lepiej zagrać.

Jest to o tyle ciekawa wiadomość, iż jeszcze przed rokiem wielu innych sympatyków tej postaci apelowało do studia o to, że nikomu nie uda się stworzyć lepszej kreacji niż Jack Nicholson, który zagrał Jokera w filmie Batman Tima Burtona. Obie postacie dzieli wielka przepaść – Nicholson kreował tę postać na nieco szalonego, ale przyjaznego złoczyńcę natomiast w Mrocznym Rycerzu jest już on jedynie szalony. Anarchista z roku 2008, rozwalający wszelki system społeczny, czyniący chaos tylko po to, aby był, to dla wielu jest najlepszą kreacją filmową ostatnich lat.

Zastanawiające jest jak na te informacje zareaguje studio Warner Bros. Jak tylko wyda jakieś oświadczenie to na pewno was o tym poinformujemy.

Heath Ledger jako Joker w filmie Mroczny Rycerz 2008Heath Ledger jako Joker w filmie Mroczny Rycerz 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

jak Jack Nicholson zagral Jokera, to tez mowiono, ze to najlepsza rola w filmie i nikt nie bedzie umial go przebic !! ;) wiec nie ma co sie spieszyc z wydawaniem takich sadow … pod petycja na pewno bym sie nie podpisal :) szacunek dla Ledgera, ale najwazniejszy jest umiar :)

kill

Może jakiś pomnik?

Filip_Borkowski

eeeee, to już dla mnie freakostwo jest

HeRr

No spoko, facet zagrał zajebiście, ale to że się potem przećpał to już jego wina. I dlatego mam już nigdy nie zobaczyć na ekranie Jokera?

Proszę czekać…