Kolejny remake brytyjskiego serialu

Amerykańska stacja ABC wykupiła prawa do realizacji własnej wersji brytyjskiego serialu No Heroics.

Brytyjski No Heroics oryginalnie nadawany przez ITV2 doczeka się amerykanizacji. Jeff Greenstein oraz pomysłodawca pierwowzoru Drew Pearce łączą siły i razem piszą scenariusz do pilota. Rozpoczęcie zdjęć planowane jest na marzec bieżącego roku. Greenstein wcześniej brał udział w takich projektach jak Para nie do pary oraz Gotowe na wszystko.

No HeroicsNo Heroics

Akcja serialu toczy się w Londynie. Niby zwykłe miasto, ale zamieszkiwane jest przez ogromne ilości super-bohaterów, którzy mają przeróżne super-moce. W super-społeczeństwie znajdują się bohaterowie, którzy są nieco zmęczeni byciem kimś wyjątkowym z nadludzkimi zdolnościami, dlatego nie pracują w zawodzie super-herosów. The Hotness – kontroluje ciepło, nikt go nie rozpoznaje, a jeśli już ktoś o nim słyszał, to jedynie negatywne opinie. Electroclash – potrafi przemawiać do maszyn, kobieta ta wykorzystuje moce do celów prywatnych – wybieranie pieniędzy z bankomatu, czy wyciąganie papierosów z automatów do sprzedaży. Timebomb – gej, który cierpi na brak seksu i miłości, a jego super-talentem jest wgląd do 60 sekund w przyszłość. Dzięki takiej umiejętności potrafi przewidzieć, kto stawia pierwszą kolejkę w barze. She-Force – druga kobieta w gronie głównych bohaterów, nieco przy kości i z potężną siłą, przez którą ma problemy z umawianiem się z facetami. Nie bez powodu na studiach miała ksywę Kutasołamaczka.

Zwiastun sezonu pierwszego:


Patryk Tokarek
Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)