"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowinki o trzecim Batmanie 0

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji Christopher Nolan będzie jedynym scenarzystą w nowym filmie o Batmanie.

W dniu dzisiejszym pojawiły się bardzo ciekawe filmy dotyczące kolejnej części Batmana. Jak donoszą Amerykańskie media nieprędko fani mrocznego rycerza będą mogli ponownie oglądać swojego bohatera na ekranach kin. Póki, co trzecia część produkcji pozostaje jedynie w planach i nie ma żadnych przygotowań do niej. A to oznacza, że na obraz będzie trzeba jeszcze jakiś czas poczekać.

Najciekawiej całą sprawę komentuje Brytyjski portal filmowy, który dotarł do nieoficjalnej listy płac przyszłej produkcji. Zgodnie z tym, co w niej się znajdowało Christopher Nolan odpowiadał jako jedyny za scenariusz. Mówi się, że trzecia część Batmana będzie ostatnią, którą reżyserować będzie Nolan. Wiadomo również iż, Nolan przy okazji Mrocznego Rycerza zawarł bardzo korzystny dla siebie kontrakt. Po sukcesie tej produkcji zapewne chciałby jeszcze go zmienić na swoją stronę, na co niechętnie patrzy studio. W wywiadzie dla MTV Nolan poinformował, iż negocjuje z Warner Bros sprawę, Batmana ale nie sprecyzował dokładnie, o co może chodzić.

Jedyna pewność trzeciej części Batmana to fakt, iż na pokładzie nie znajdzie się David Goyer scenarzysta Mrocznego Rycerza. Już potwierdził to zarówno rzecznik artysty jak i Warner Bros.

Christopher NolanChristopher Nolan

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

walek07

Ja proponuję Deppa jako Człowieka Zagadkę. Bo:
1) Genialny aktor, jestem pewien, że stworzyłby genialną kreację… NA POZIOMIE LEDGERA.
2)Zagadka jest podobny do Jokera. Ze swym chorym poczuciem humoru jest jednocześnie genialnym człowiekiem, a z drugiej strony psychopatą. Łotr idealny.
3)Można zostawić w spokoju legendę Jokera-Ledgera…
mam taki pomysł na trójkę:
“The Batman” , “Batman: Domino zbrodni” lub “Batman: Więzień zemsty”
Trwają przygotowania do procesu Jokera. Jest on przetrzymywany w zakładzie dla psychicznie chorych, Arkham. W czasie drogi na proces Człowiek Zagadka zabija Jokera publicznie i ucieka. Obiecuje pozbyć się też Batmana. Dzięki tym czynom zjednuje sobie opinię publiczną. Wielu ludzi wręcz kibicuje złu…
Znajoma Jokera, zakochana w nim Harleen Quinn chce się zemścić na Zagadce, ale jednocześnie przejmuje dowodzenia nad ludźmi Jokera i rozpoczyna się walka gangów w Gotham. Potyczka pomiędzy dwoma psychopatami.
Pomiędzy nimi staje Batman. Musi pozbyć się łotrów z miasta.
Czy sprzymierzy się z którymś? W końcu wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem.
jak się wam podoba? :) z chęcią napisałbym scenariusz do 3 ;D

Filip_Borkowski

nie wierzę w to, a brat Chrisa?

Mierzwiak

Nigdzie nie ma mowy o tym że Nolan nie będzie reżyserować.

Obecnie jest on ponoć JEDYNYM (nie jedynie) scenarzystą przyszłego filmu i o tym właśnie piszą zagraniczne serwisy.

Proszę czekać…