Nowinki o trzecim Batmanie

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji Christopher Nolan będzie jedynym scenarzystą w nowym filmie o Batmanie.

W dniu dzisiejszym pojawiły się bardzo ciekawe filmy dotyczące kolejnej części Batmana. Jak donoszą Amerykańskie media nieprędko fani mrocznego rycerza będą mogli ponownie oglądać swojego bohatera na ekranach kin. Póki, co trzecia część produkcji pozostaje jedynie w planach i nie ma żadnych przygotowań do niej. A to oznacza, że na obraz będzie trzeba jeszcze jakiś czas poczekać.

Najciekawiej całą sprawę komentuje Brytyjski portal filmowy, który dotarł do nieoficjalnej listy płac przyszłej produkcji. Zgodnie z tym, co w niej się znajdowało Christopher Nolan odpowiadał jako jedyny za scenariusz. Mówi się, że trzecia część Batmana będzie ostatnią, którą reżyserować będzie Nolan. Wiadomo również iż, Nolan przy okazji Mrocznego Rycerza zawarł bardzo korzystny dla siebie kontrakt. Po sukcesie tej produkcji zapewne chciałby jeszcze go zmienić na swoją stronę, na co niechętnie patrzy studio. W wywiadzie dla MTV Nolan poinformował, iż negocjuje z Warner Bros sprawę, Batmana ale nie sprecyzował dokładnie, o co może chodzić.

Jedyna pewność trzeciej części Batmana to fakt, iż na pokładzie nie znajdzie się David Goyer scenarzysta Mrocznego Rycerza. Już potwierdził to zarówno rzecznik artysty jak i Warner Bros.

Christopher NolanChristopher Nolan


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux