"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zmiany w premierach 0

Właśnie poinformowano o kilku zmianach w datach premier poszczególnych produkcjach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

W dniu dzisiejszym opublikowano kilka zmian dotyczących premier różnych produkcji. Najważniejszą z nich jest przeniesienie o tydzień wcześniej światowej premiery 500 Days of Summer , który bardzo przypadł do gustu krytykom i widzą festiwalu w Sundance. Film będzie miał premierę 17 lipca 2009 roku. Problem w tym, iż właśnie wtedy na ekranach zadebiutuje również Harry Potter i Książe Półkrwi , co zapewne będzie bardzo niekorzystne dla fanów filmu z Sundance. Studio jednak informuje, ze 17 lipca 500 Days Of Summer będzie dostępny najprawdopodobniej jedynie w Nowym Jorku i Los Angeles. Do szerszej dystrybucji trafi w kolejnym tygodniu.

Ponadto wiemy również, iż The Box został ponownie przeniesiony z 6 listopada na 25 listopada. Podjęto taką decyzję ze względu na brak szans ze starciami animacji A Christmas Carol w reżyserii Roberta Zemeckisa oraz horroru Wilkołak. Dlatego też postanowiono, że łatwiej będzie mu konkurować z dramatem Nine i familijnym Old Dogs.

Dla fanów Zmierzchu również mamy dobrą informację. Potwierdzono datę premiery Księżyca w nowiu. Tak jak wcześniej informowano będzie to 20 listopad 2009 rok.

Kadr z filmu 500 Days Of Summer 2009Kadr z filmu 500 Days Of Summer 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Elros 2009-02-19

Taa… dystrybutor Harry Potter i Książę Półkrwi znów miałby powód by przesunąć premierę… może kolejny miesiąc dałby większe zyski?

Proszę czekać…