"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Fałszywka krąży po internecie 0

Tego chyba się nikt nie spodziewał. Na jednym z Amerykańskich blogów pojawiła się lista nagrodzonych w tegorocznych Oscarach.

Dziś w południe na jednym z blogów fanów filmu pojawiła się lista nagrodzonych w tegorocznych Oscarach. Wywołało to ogromne zamieszanie nie tylko w prasie branżowej, ale również wśród części nominowanych. Zastanawiano się jak to jest możliwe, że taka lista w ogóle mogła powstać.

Po kilku godzinach słowami rzeczniczki Akademii Leslie Unger odniesiono się do tego wydarzenia. Poinformowała ona, iż jest to fałszywka, bowiem Pricewaterhouse Coopers nadal zlicza głosy. Po drugie pełne wyniki będą znane dopiero w niedziele i nawet szef Akademii wcześniej wyników nie pozna. Jedynie dwójka pracowników jest informowana o pełnej liście nagrodzonych. Są to ludzie, którzy później przygotowują koperty, które można zobaczyć w trakcie ceremonii.

Przyglądając się tej fałszywce warto zauważyć sukces Slumdog. Milioner z ulicy,który zdobył trzy Oscary. Największym zaskoczeniem byłby chyba Oscar dla Amy Adams w kategorii najlepszej aktorki drugoplanowej. Również zgodnie z przewidywaniami pośmiertnie Oscara otrzymał Heath Ledger.

Co ciekawe niedawno pojawiły się głosy, że za wypuszczeniem fałszywki stoi sama akademia, która w ten sposób chce przyciągnąć część widzów przed ekrany telewizorów. Ludzie, którzy wierzą w teorie spiskowe na pewno obejrzą, choć kawałek byle tylko przekonać się czy czasem ktoś już wcześniej nie znał wyników.

Poniżej prezentujemy fałszywkę.

OscaryOscary

Fałszywa lista nagrodzonychFałszywa lista nagrodzonych

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

srebrny

Hehehe wolfie powodzenia
Ps:Ty jeszcze zyjesz wriacie

Anonimowy srebrny

żyję i widze że i ty zmartwychwstałeś :-)

Pozdrawiam

Co do listy, to obstawiałem za nim ja widziałem za symboliczne 4 zł, ale obecnie rozwazam podniesienie stawki, chociaż musze to jeszcze przemyslec, kurcze czemu ta akademia jest taka przewidywalno-nieprzewidywalna, nie mogła by byc po prostu przewidywalna, byłbym wtedy bardzo bogatym wolfiem :-)

Elros

Dla mnie to banalna lista… Oskary warto oglądać z tego względu, że są zaskakujące. No sorry, ale wystarczy obejrzeć choć połowę spotów, albo "jak powstają" w/w filmy by się domyślić, czemu ktoś sądzi, iż Benjamin Button zasługuje na Oskara za charakteryzację, a Iron Man za efekty specjalne. Na temat piosenki do Walle, która i tutaj znalazła się na najwyższej pozycji, można dociec z kilkudziesięciu newsów, które na ten temat pisały. Wolfie, nie chcę Cię rozczarować, wciąż mam nadzieję, że nie kierowałeś się tą listą, a tylko sam stworzyłeś wcześniej, bo to jednak ściema. Nawet jeśli prawda, to sama Akademia nie pozwoli na pokrycie się z nią nagród, bo to byłby największy przekręt w historii Oskarów, zapamiętany na wiele dekad.

Anonimowy

Jesli ta fałszywka okaże sie prawdą to wygram ponad 130 zł :-)

Proszę czekać…