"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Plakat do The Last House On The Left 0

Zapraszamy do obejrzenia nowego plakatu z filmu The Last House On The Left będącego remakiem produkcji Wesa Cravena.

W sieci zadebiutował nowy plakat do filmu The Last House On The Left będący remakiem przeboju Wesa Cravena z 1972 roku. Był to pierwszy film, który reklamowano jako na tyle straszny, że może powodować omdlenia. Dwie nastolatki, Mari i Phyllis wybierają się na koncert rockowy, mimo sprzeciwu rodziców. Jednak dziewczyny nie docierają na zabawę. Próbując kupić marihuanę w podejrzanej dzielnicy zostają porwane przez poszukiwaną grupę morderców. Ofiary są gwałcone i torturowane, aż w końcu w brutalny sposób zamordowane. Przestępcy nieświadomie postanawiają przenocować u rodziców jednej z ofiar. Nie wiedzą, jaki los zgotują im gospodarze domu, gdy dowiedzą się, co zrobili.

The Last House on the Left jest remakiem klasycznego horroru z 1972 roku. Najnowszy film reżyseruje grecki filmowiec Dennis Iliadis. Scenariusz napisał autor historii do Niepokoju, Carl Ellsworth wraz z innym początkującym scenarzystą. Dokładna data premiery filmu nie została jeszcze ustalona, ale studio Universal planuje ją na rok bieżący.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia plakatu.

Kadr z filmu The Last House on the Left 2009Kadr z filmu The Last House on the Left 2009

Plakat do filmu The Last House on the Left 2009Plakat do filmu The Last House on the Left 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

jacks

news trochę stary :) plakat jest na fdb od nie wiem jak dawna i to nawet bez reklamy seriwsu filmowego na środku :) wystarczyło skopiować a nie wklejać nowy :P

Proszę czekać…