"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj plakaty do Red Cliff 2 0

Zapraszamy do obejrzenia pięciu nowych plakatów do filmu Red Cliff 2 reżyserowanego przez Johna Woo.

Dystrybutor filmu Red Cliff 2 ujawnił w dniu dzisiejszym pięć nowych plakatów promujących film w reżyserii Johna Woo. Druga część zapowiadana jako wielkie epickie widowisko jest zarazem najdroższym obrazem w historii azjatyckiej kinematografii. W Polskich kinach film pojawi się w jednej części a swoją premierę będzie mieć 29 maja tego roku.

Obraz jest na podstawie książki Romance of the three Kingdoms napisanej przez Luo Guangzonga. Historia zaczyna się w roku pańskim 208, w ostatnich dniach panowania dynastii Han, przebiegły premier Cao Cao przekonuje Cesarza, że jedynym sposobem na zjednoczenie Chin jest wypowiedzenie wojny królestwu Xu z zachodu i królestwu Wu z południa. To rozpoczęła militarną kampanie na niespotykaną skalę, prowadzoną przez samego premiera. Bez nadziei na przetrwanie dwa królestwo zawiązały sojusz. Wiele bitew ma lądzie i wodzie doprowadzają do kulminacji, do słynnej Bitwy o Czerwony Klif. Podczas tej bitwy, w które brało udział miliony żołnierzy, spłonęło 2000 okrętów i historia Chin zmieniła się na zawsze.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia plakatów.

Kadr z filmu Red Cliff 2008Kadr z filmu Red Cliff 2008

Plakat do filmu Red Cliff 2 2008Plakat do filmu Red Cliff 2 2008 Plakat do filmu Red Cliff 2 2008Plakat do filmu Red Cliff 2 2008 Plakat do filmu Red Cliff 2 2008Plakat do filmu Red Cliff 2 2008 Plakat do filmu Red Cliff 2 2008Plakat do filmu Red Cliff 2 2008 Plakat do filmu Red Cliff 2 2008Plakat do filmu Red Cliff 2 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

fantasta

źle podlinkowany film- odnośnik jest do części pierwszej

Metreszen

Pierwsze trzy wyglądają jak strony kalendarza ;)

Proszę czekać…