Kolejna gra na ekranie

Producenci Adrian Askarieh i Daniel Alter potwierdzili, że trwają prace nad filmową adaptacją gry Eidos Interactive Hitman.

Fabuła filmu ma się koncentrować na przygodach międzynarodowego płatnego zabójcy, znanego jako Agen t 47, który pracuje dla tajemniczej organizacji o nazwie Agency. Alter mówił, że scenariusz napisany przez Skipa Wooda został Bardzo dobrze przyjęty, przez wszystkich w studio, zwłaszcza przez producentów, którzy już niedługo rozpoczną poszukiwania odpowiedniego reżysera.. Wiadomo że główną rolę ma zagrać Vin Diesel, a premiera filmu jest planowana na 2008 rok.

Komputerowy Agent 47Komputerowy Agent 47

Duet producentów wypowiedział się też o adaptacji komiksu Hack/Slash. Todd Lincoln ma skończyć pisać scenariusz na dniach i jesteśmy tym bardzo podekscytowani. Fani akcji i horroru nie będą zawiedzeni. To będzie list miłosny od Todda, dla wszystkich fanów takiego kina.. Inne informacje odnośnie projektu nie są jeszcze znane.

Czyżby szykowała się kolejna gratka dla fanów gier i komiksu? Teraz tylko czekamy na reżysera. Oby nie był nim Uwe Boll.


Miron
http://vimeo.com/mironkundzicz