Pierwsze zdjęcia Mulan 0

Zobaczcie zdjęcia Zhao Wei jako Mulan w filmie Jingle Ma o postaci spopularyzowanej przez bajkę Disneya

Jest to historia młodej dziewczyny, która postanawia zastąpić schorowanego ojca w wojsku. Ten postępek sprawia, iż do życia budzą się duchy przodków oraz smok Muszu. Ma on sprowadzić bezpiecznie dziewczynę do domu. Na polu walki dziewczyna okrywa się sławą bohatera a gdy życie Cesarza staje się zagrożone opracowuje brawurowy plan i wyrusza na ratunek.

Zhao Wei, która gra Mulan, ostatnio widzowie oglądali w epickim filmie Johna Woo, Red Cliff oraz kostiumowym Painted Skin.

Premiera w przyszłym roku.

Co sądzicie? Idealnie pasuje, prawda?

MulanMulan

MulanMulan

MulanMulan

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Katjen27

Wg mnie te filmowe dziewczyny / kobiety rodem z Azji są bardzo podobne. Nie wiem, jak wyrazista musiałaby być rola, żeby którąś z tych aktorek zapamiętać na dłużej i w jakiś szczególny sposób…

Adam_Siennica

Osobiście widziałem w tej roli Zhang Ziyi, on ma ten dziewczęcy urok, ale Zhao Wei swoją grą powinno go nadrobić :) Jest taka jakaś sympatyczna i myślę, że fajnie zagra Mulan :)

Czudi

Na zdjęciach w dużych rozdzielczościach widać że już dojrzała ta młoda dziewczyna;) Spodziewałem się raczej dziewczęcego uroku. To zresztą nieważne – liczy się jak film zrobią, jak ona zagra, a o tym od razu zapomnę:)

Proszę czekać…