Say hello to my little friend ;>

Jestem twoją ostatnią nadzieją 0

Czyli nowy, pełen metalu i wrażeń zwiastun Terminator: Ocalenie. Zobacz Christian’a Bale’a w roli Johna Connora!

W filmie Terminator Ocalenie , którego akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym roku 2018 występuje Christian Bale w roli Johna Connora, człowieka, którego przeznaczeniem jest poprowadzenie ruchu oporu skierowanego przeciwko Skynetowi i armii Terminatorów. Ale przyszłość, w którą wierzy Connor zostaje częściowo zmieniona na skutek pojawienia się Marcusa Wrighta (Sam Worthington), obcego, którego ostatnim wspomnieniem jest pobyt w celi śmierci. To Connor musi dowiedzieć się, czy Marcus został przysłany z przyszłości czy jest uciekinierem z przeszłości. Podczas gdy Skynet przygotowuje się do ostatecznego starcia, Connor i Marcus wyruszają w podróż, która prowadzi ich do centrum operacyjnego Skynetu, w którym odkrywają przerażającą tajemnicę, jaka kryje się za możliwym unicestwieniem rodzaju ludzkiego.

(Zobacz w HD)

Reżyseruje McG, a główne role grają: Christian Bale, Sam Worthington, Anton Yelchin, Moon Bloodgood i Bryce Dallas Howard. Ma także pojawić się w epizodycznej roli Arnold Schwarzenegger oraz Linda Hamilton. Amerykańska premiera odbędzie się w maju. My film zobaczymy w czerwcu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Avatar square 200x200
HeRr 2009-03-04

Chciałbym teraz usłyszeć więcej tego dziamgania na to jaki ten film będzie fatalny ;)

Gdzie są nasi panowie sceptycy? ;>

Michał 2009-03-03

Mam nadzieje, że film okaże się równie świetny jak trailer. Zapowiada się coś w stylu pierwszych dwóch części co niezmiernie ucieszy na pewno wszystkich fanów Terminatora. Mam nadzieje, że wszystkich film powali na kolana. Oby.

Muzyczka super dopasowana do akcji.

Gozio 2009-03-03

Zwiastun super zobaczymy jak będzie cały film wyglądał.

Filip Borkowski 2009-03-03

kawałek w zwiastunie to: NINE INCH NAILS – The World Went Away0

Proszę czekać…