Tonight is the night.

Jest zwiastun Public Enemies! 0

Na naszych stronach jest już dostępny zwiastun Public Enemies. Zobaczcie plejadę gwiazd: Depp, Bale i Cotillard jako pierwsi!

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna!

[Zobacz w HD]

Jest to historia próby schwytania przez amerykański rząd najsłynniejszych gangsterów lat trzydziestych – Johna Dillingera (Johnny Depp), Baby’ego Face’a Nelsona i Pretty’ego Boy’a Floyda. W pościg za nimi rusza agent Melvin Purvis (Christian Bale). Dzięki tym działaniom kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie.

Public EnemiesPublic Enemies

W filmie zobaczymy jeszcze takich aktorów jak Marion Cotillard, Channing Tatum, Giovanni Ribisi, David Wenham, Stephen Dorff, Rory Cochrane i Emilie de Ravin. Ekranizację książki o tym samym tytule reżyseruje Michael Mann, znany z filmów Gorączka, Ostatni Mohikanin, Miami Vice oraz Zakładnik z 2004. Obraz na ekrany amerykańskich kin wejdzie 1 lipca 2009 . W Polsce Public Enemies będziemy mogli obejrzeć prawie dwa miesiące później, 21 sierpnia .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Ronaldinho 2009-03-05

Prezentuje się świetnie, trochę obawy mam do cyfrowego obrazu, trochę sztucznie to momentami wyglądało, ale mam nadzieję, że w kinie mi to nie będzie przeszkadzać, to tylko zwiastun.

piwo_war 2009-03-04

Prezentuje się bardzo dobrze :)

Quagmire 2009-03-04

zwiastun przekonał mnie w zupełności, zresztą filmy manna zawsze reprezentują solidny poziom

Adam_Siennica 2009-03-04

Zajefajne! Będzie super filmik i dobra rola, jak zwykle, Johnny’ego :D Jestem w kinie!

Filip_Borkowski 2009-03-04

Jako pierwsi w Polsce ;)

Proszę czekać…