Finalny zwiastun Wolverine'a 0

Pojawił się finalny, widowiskowy zwiastun filmu Gavina Hooda, X-Men Geneza: Wolverine. Zapraszamy!

X-Men geneza: Wolverine to pierwszy film z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów – tajemniczego Wolverine’a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia.

X-Men Geneza: WolverineX-Men Geneza: Wolverine

Scenarzystą został David Benioff, dobry i uznany fachowiec, który zarazem jest wielkim fanem komiksu. Przez 3 lata pracował nad tym, aby to zekranizować, aż w końcu mu się udało zostać scenarzystą produkcji. Bazował na kultowym Weapon X Barry’ego Windsor Smitha oraz na podstawie limitowanej opowieści o Wolverine autorstwa samego Franka Millera. Benioff podkreślał, że pisząc scenariusz, chciał być bliski komiksowi, tworząc mroczną i brutalną opowieść. Czy będzie kategoria R, czy PG-13, to zależy od studia. Z tego, co widzimy w zwiastunie, chyba w końcu studio Fox zrobi coś dobrze i będziemy mieć bliską komiksowi opowieść.

Reżyserem został Gavin Hood, którego Tsotsi zdobył Oscara. Stwierdził, że fanem komiksów nie jest, ale powiedział także, zdaję sobie sprawę, że postać Wolverine’a, jego wielkość leży w tym, że jest kimś, kto ciągle walczy z własną naturą. Hoodowi podobały się poprzednie produkcje, ale chciał podejść do filmu z nową, oryginalną wizją.

Zdjęcia robi nominowany do Oscara Donald McAlpine, a muzykę ma skomponować Harry Gregson Williams.

Premiera filmu w Polsce i w Stanach Zjednoczonych obędzie się 1 maja 2009 roku.

Ponadto ostatnio Jackman wypowiadał się o postacii Wolverine’a i dlaczego tak bardzo ją lubi:

Postać zawsze przypominała mi Brudnego Harry’ego albo Hana Solo. Jest dobrym gościem, ale nie należy do tych miłych. Ma dużo wad i myślę, że dlatego w komiksach o X-Menach tak bardzo spodobał się czytelnikom. Walczy z tym kim jest i tym, kim chce być. Jest jednym z pierwszych antybohaterów komiksowych

Gdy pojawi się jakość HD zwiastunu, od razu ją dodamy! Zapraszamy do oglądania i wypowiadania się na temat zwiastuna. Czy obraz odniesie sukces? Czy studio Fox w końcu będzie miało swój hit?

Ponadto pojawiły się nowe zdjęcia postaci z filmu, które prezentujemy poniżej:

X-Men Geneza: WolverineX-Men Geneza: Wolverine

GambitGambit

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

regoat

łał :) fajny zwiaztun i z czasem sie rozkreca. do Transformers 2 faktycznie swietny i chyla leciutko wygrywa w zwiaztunach :)

Quagmire

zwiastun dobry, chociaż nie robi takiego wrażenia jak niedawne trailery do transformers2 i terminator salvation. Nie jestem znawcą tej postaci więc nie mogę powiedzieć czy zawiera on absurdy w stosunku do treści komiksu. Pierwszy weekend maja tradycyjnie pozwoli na efektowne otwarcie, reszta zależy od samego filmu, albo raczej od słynnych zapędów artystycznych producentów z foxa…

Proszę czekać…