Piła III - pierwsze kadry! 0

Pojawiły się pierwsze cztery kadry do Saw III.

Najpierw był pierwszy plakat, potem drugi. Dziś już mamy pierwsze kadry z planu filmowego. Już jutro ma się pojawić pierwszy oficjalny zwiastun. Premiera Piły III zapowiadana jest na 27 października. Scenariusz do filmu napisał Leigh Whannell, znany z roli Adama w pierwszej Pile.

Twórcy otwarcie mówią, że w tej części bedzie więcej krwi.

Film został dedykowany pamięci Gregga Hoffmana, głównego producenta poprzednich części Piły, zmarłego w listopadzie 2005 roku. Piła III została nakręcona w Toronto (Kanada) w 42 dni.

Tym razem układankę prowadzi Amanda, która wyznacza zadanie lekarzowi polegające na utrzymaniu Jigsawa przy życiu. Ale to dopiero początek krwawej gry…

Na stronie <a href=http://saw3.com/ title=Saw III>saw3.com cały czas są aktualizowane newsy.p=. Kadr z planu Piły IIIKadr z planu Piły III

Kadr z planu Piły IIIKadr z planu Piły III

Kadr z planu Piły IIIKadr z planu Piły III

Kadr z planu Piły IIIKadr z planu Piły III

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

majron

a mi sie pila nie podoba :) widzialem obie czesci i jakos do mnie nie przemawia :) zobaczymy co wymysla teraz ale obrazu calej seri raczej mi nie zmieni :)

k4c5er

no już niedługo … :P

przyznam ze do tej pory nie widzialem pierwszej czesc :) ale druga byla naprawde niezla !

Ronaldinho

Już się nie moge doczekać, a jak zobacze zwiastun to będe chyba codziennie patrzył w kalendarz ile jeszcze zostało dni do premiery "Piły III".

Proszę czekać…