Say hello to my little friend ;>

Początek Strażników w sieci! 0

Do sieci trafiła sekwencja otwierająca film Strażnicy, którego premiera odbyła się w ubiegły piątek.

Watchmen - Strażnicy

Zack Snyder, reżyser obrazu, zgodził się udostępnić to piękne i klimatyczne wprowadzenie do swojego najnowszego filmu. Dzieło otwiera utwór Boba Dylana – "Times They Are A-Changin".

Wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzenia tego widowiska, polecam lekturę naszej recenzji Strażników.

Akcja filmu Strażnicy osadzona jest w alternatywnej Ameryce roku 1985, kiedy to przebrani w kostiumy super-bohaterowie są częścią społeczeństwa, a „Zegar Sądu Ostatecznego” – wyznaczający poziom napięcia między USA a Związkiem Radzieckim – stale pokazuje pięć minut do północy. Członek samozwańczej straży obywatelskiej, Rorschach rozpoczyna intrygę mającą na celu zabicie i zdyskredytowanie wszystkich byłych i obecnych super bohaterów. Łącząc siły ze swoim byłym legionem – rozwydrzoną grupą emerytowanych super bohaterów, z których tylko jeden posiada prawdziwą moc – Rorschach wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę spisku, który ma związek z przeszłością i może mieć katastrofalne skutki na przyszłość. Misją Strażników jest czuwanie nad ludzkością… ale kto czuwa nad nimi?

Źrodło: Twitch

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ronaldinho

Idźcie do kina, bo warto, a po obejrzeniu pierwszych minut chyba nikt nie ma wątpliwości, że to musi być świetny film.

poczatek jest naprawde super a szczegolnie piosenka, ktora rewelacyjnie pasuje do tla ;) caly film bardzo dlugi i gdyby go skrócono, byłbym naprawde lektura obowiązkową … w obecnej formie niektorzy moga byc znudzeni, ale na pewno dla fanów komiksów to lektura obowiazkowa …

Michal_Dajer

Bardzo fajny początek filmu. Pozytywne wrażenie robi szczególnie w kinach gdzie wygląda wszystko po prostu świetnie. I na dodatek Bob Dylan w podkładzie :).

Proszę czekać…