Restart Fantastycznej 4? 0

Jeśli wierzyć plotkom, nowy film będzie jedynie nawiązywał do poprzednich tytułem. Planowana jest wymiana reżysera oraz obsady. Ma się zmienić klimat na bardziej poważny, a historia rozpocząć na nowo.

Fantastyczna 4 w pełnym składzie

Poprzednie dwa filmy opowiadające o przygodach Fantastycznej 4 zostały przyjęte przez widzów z dużą rezerwą, co można było zaobserwować w mało zadowalających wynikach finansowych. Z tego też powodu, Fox chce się odciąć od tamtych produkcji i zacząć wszystko od nowa.

Moim zdaniem, poprzednia obsada pasowała idealnie i nic bym tu nie zmieniał. Może znalezienie reżysera i scenarzysty z wyższej półki pomogłoby poprawić nadszarpnięte imię jednych z najpopularniejszych komiksowych postaci?

Nieoficjalnie mówi się także, że Fox planuje ponownie nakręcić Daredevila oraz Planetę Małp z podobnych powodów co F4.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

mysza_007

mi się też spawn podobał , ale dlatego , że ja najbardziej lubię takie czarne charaktery ;p..czekam , może ktoś się w końcu weźmie za LOBO

srebrny

I tu sie zx panem zgadzam w zupelnosci Ojciec Chrzestny to klasyka i wont od reamków

widac kazdy ma pomysl na superbohaterow ;) mam nadzieje, ze takie produkcje jak Ojciec Chrzestny zostana zostawione w swietym spokoju …. chyba bym nie zniosl, gdyby Michaela Corleone miał grać Brad Pitt albo Tom Cruise ;(

powalilo im sie w glowach wss\zystko chca robic od poczatku ;) niech Titanica nakreca od poczatku a pozniej przygody Rambo :)

Proszę czekać…