"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Rodriguez o swoich planach filmowych 0

Robert Rodriguez na festiwalu SXSW w Austin podczas spotkania z fanami zdradził więcej szczegółów na temat swoich najbliższych planów filmowych. Jak można było się domyśleć rozmowa dotyczyła głównie dwóch projektów w których jest zaangażowany – Sin City 2 oraz Machete.

Robert Rodriguez

Na początek mamy dobre wieści dla wszystkich fanów GrindHouse. Otóż jak zdradził reżyser jest już gotowy do nakręcenia Machete. Gotowy jest już scenariusz oraz skompletowano obsadę tak, więc produkcja może już wkrótce ruszyć. Potwierdził również, iż w roli agenta federalnego szukającego zemsty na zdradzieckiej organizacji, która próbowała go zabić wystąpi Danny Trejo.

Dużo gorzej jest sytuacja z Sin City 2. Rodriguez przyznał, że sprawa tutaj ma się źle. Podczas odpowiedzi na pytanie, kiedy będzie można obejrzeć sequel uczciwie przyznał, że mógłby powiedzieć, że już niedługo, ale niestety przyjdzie nam jeszcze troszkę na niego poczekać. Zaraz po tej informacji pojawiła się plotka, że premiera Sin City 2 zostanie przesunięta o blisko rok.

Na pytanie o inne swoje plany filmowe reżyser powiedział, że myśli o nakręceniu jakiegoś obrazu SF, coś rodzaju Łowcy androidów. Choć to tylko jego takie marzenia.

Źrodło: www.moviehole.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Trophy

Mam nadzieję, że "Machete" będzie tak samo dobry jak "Planet Terror", albo i lepszy :-)

Proszę czekać…