http://vimeo.com/mironkundzicz

Bale w nowej wersji 15:10 do Yumy 0

Christian Bale wystąpi w nowej wersji westernu z 1957 roku 15:10 do Yumy. Film sfinansuje Relativity Media.

Wiadomo już, że oprócz Balea (Equilibrium, Batman – Początek, Imperium słońca), w filmie zagra Russell Crowe (Tajemnice Los Angeles, Człowiek ringu, Gladiator).

Christian Bale w filmie Batman - PoczątekChristian Bale w filmie Batman - Początek

W oryginale wystąpił Glenn Ford, jako schwytany złoczyńca Ben Wade, który musi zostać odtransportowany na pociąg do Yumy, gdzie znajduje się sąd. Nagrodą jest 200$. Tego zadania podejmuje się farmer Dana Evansa, którego zagrał Van Heflin. Farmerowi te pieniądze są potrzebne na budowę studni, gdyż susza dała mu się bardzo we znaki. Bandyta proponuje mu jednak 10.000$, jeśli pomoże mu uciec. Rozpoczyna się między nimi walka.

Bale zagra farmera, natomiast Crowe zagra bandytę. James Mangold (Spacer po linie, Tożsamość, Przerwana lekcja muzyki) będzie reżyserem filmu.

Tom Cruise i Eric Bana starali się o rolę w filmie parę miesięcy temu, ale Columbia nagle zrezygnowała z obrazu i aktorzy również musieli zrezygnować z projektu.

Relativity wstrzymała na razie produkcję filmu i planuje ją wznowić jesienią.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trophy

Ja jak narazie spotkałam się tylko z 1 dobrym remakiem… The Ring :-)

majron

zobaczymy co wymysli :) co prawda nie mam jakos zaufania do remakow ale poczekamy zobaczymy :)

Trophy

Czekam na ten film z niecierpliwością, ponieważ każda rola Bale’a jest moim zdaniem znakomita:-) Świetny aktor! Pozdrawiam ;-)

Proszę czekać…