"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nicolas Cage na szczycie 0

W ten weekend w Amerykańskich kinach kilka bardzo ciekawych premier. Liderem piątkowego zestawienia Box Office USA został film Zapowiedź, w której gwiazdą jest Nicolas Cage. Produkcja ta zarobiła blisko 8,8 mln $, przez co uda jej się zebrać co najmniej 24 mln $, w ciągu całego weekendu. I tak najprawdopodobniej będzie liderem weekendowego zestawienia.

Kadr z filmu Zapowiedź (2009)

Dobrze poradził sobie również nowa produkcja Judda Apatowa pt. Kocham cię stary. Obraz zarobił blisko 6,3 mln $, dzięki czemu uda mu się najprawdopodobniej zebrać koło 20 mln $ w ciągu całego weekendu. W filmie w rolach głównych grają Paul Rudd oraz Jason Segel.

Mamy za to złą wiadomość dla wszystkich fanów filmu Watchmen: Strażnicy, wpływy z biletów kinowych z piątku było o 55% w porównaniu do zeszłego tygodnia. Jeśli ta tendencja się utrzyma to nowy film Zacka Snydera powinien zarobić niecałe 10 mln $, a więc bardzo słabo jak na tego typu superprodukcję.

I na koniec wróżbą recenzentów wobec Zapowiedzi. Wróżą oni, że obraz nie będzie hitem kinowym i w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej dojdzie do dużego (może nawet 60%) spadku wpływów. Ma to związek z czasami absurdalną fabułą. Czy więc jest to chwilowy sukces Nicolasa Cage'a?

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…