Star Trek wraca do telewizji? 0

Twórca serialu Heroes (Pierwszego sezonu), Pushing Daisies i Dead Like Mee, Bryan Fuller chce skorzystać na oczywistym sukcesie nowego kinowego Star Treka i stworzyć nowy serial dziejący się w tym uniwersum.

Star Trek J.J. Abramsa

Fuller o projekcie:

Powiedziałem mojemu agentowi i ludziom J.J. Abramsa, że chcę stworzyć nowy serial Star Trek i mam na to dobry pomysł. Chciałbym wrócić do klimatu starego serialu, z tymi kolorami i podejściem. Podobał mi się Voyager i Stacja Kosmiczna, ale wydaje się, że straciły one rozrywkowość serialu z lat 60’, chciałbym sprowadzić serię do źródła.

Przypomnijmy, że to nie jest pierwszy kontakt Fullera ze Star Trekiem. Pisał scenariusze do niektórych odcinków Voyagera i Stacji Kosmicznej.

O miejscu akcji:

Chciałbym osadzić serial w tej samej erze co film J.J. Abramsa, ale na innym statku z kompletnie innymi przygodami. Ale na razie jest to marzenie, nie ma jeszcze nic oficjalnego.

Zatem wszystko zależy od sukcesu filmu Abramsa. Jeśli widzowie pokażą, że chcą nowego Star Treka, możemy być pewni, że po premierze szybko usłyszymy oficjalnie wieści o nowym serialu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…