John Connor Terminatorem? 0

Około rok temu, w bardzo wczesnych fazach produkcji filmu Terminator: Ocalenie, świat obiegła szalona plotka. Mówiła ona o tym, jakoby film miał zakończyć się ogromnym szokiem fabularnym, który ujawniałby, że John Connor jest w istocie Terminatorem.

Odpowiedź studia była błyskawiczna. Sam reżyser, McG, określił plotki mianem absurdu i stwierdził, że nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Ale czy na pewno?

Jak twierdzi serwis Moviehole, nie tylko spoliery te miały trafiać w sedno, ale również spowodowały całkowitą zmianę trzeciego aktu filmu.

Jedno więc jest pewne. Nieważne czy ta plotka spodobała się wam czy nie, teraz zakończenie filmu z pewnością pozostanie niespodzianką. Nawiasem mówiąc, nieoficjalne źródła twierdzą, że nowe zakończenie na zamkniętych pokazach testowych, uzyskuje jeszcze lepszy odbiór, niż poprzednie.

Dla przypomnienia, oto Christian Bale w roli Johna Connora:

podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Darth_Artur

Ja go nie znałem:-p Generalnie omijam szerokim łukiem stronki gdzie ujawniają takie info. Mam nadzieje ze fdb nie będę musiał omijać:-p.
Są strony czy programy w tv o których myślę że nie podają takich info i dość nie przyjemne jest jak wyjeżdżają z czymś takim. Co prawda ten news nie jest jakiś straszny, ale zmierza w złym kierunku:-p
Najgorszy taki przykład to chyba fakty w tvn, kiedyś sobie siedziałem spokojnie i oglądałem a oni nagle mówią jak się ostatnia część pottera skończyła. Wtedy mnie nieźle wnerwili:p

Quagmire

też nie lubię spoilerów ale te zakończenie było znane już dawno, przeciek pochodzi być może od samego nolana lub haggisa którzy przebudowali scenariusz

Darth_Artur

Nawet jeśli tego zakończenie nie będzie w filmie to ta wiadomości jest mocno spojlerowa, bo właśnie wiadomo jakiego zakończenia nie będzie. Moglibyście ostrzegać przed takimi newsami, np, dając tytuł newsa "szczegóły dotyczące zakończenia terminatora" a nie "connor terminatorem?". Bo wtedy jak nie chce czytać spojlerów to i tak się dowiem czegoś wchodząc na stronę główną. Ja nie znoszę takich spojlerów, i pewnie jest sporo takich ludzi jak ja.

Ronaldinho

Z tego, co mi wiadomo, to zakończenie co wyciekło do sieci, było finałem pierwszej, wielokrotnie przerabianej, a ostatnie napisanej od nowa, wersji scenariusza. Ogólnie to zakończenie mi się nie podobało, byłoby takie przekombinowane i podzieliłoby publikę. Już dawno tak bardzo nie czekałem na żaden film, zapowiada się wielkie widowisko i to jeszcze prawie dwuipółgodzinne :-)) Jeśli twórcy się postarali i zrobili naprawdę coś dobrego, to 2,3, a może nawet 4x pójdę do kina, będę mógł wielokrotnie podziwiać to dzieło. Właściwie to dwa razy na pewno pójdę, bo jeżeli za pierwszym razem mi się nie spodoba, to może oznaczać, że potrzebuje drugiego seansu :)

Proszę czekać…