"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zbyt gejowski Jim Carrey 0

Komedia I Love You, Phillip Morris najprawdopodobniej nie trafi do Amerykańskich kin. Jak donosi Brytyjski Times Online najnowsza komedia z udziałem Jima Carreya ma problemy ze znalezieniem dystrybutora. A to wszystko za sprawą gejowskich scen seksu, które znalazły się w początkowych sekwencjach filmu. Również zarzuca się obrazowi niebezpieczne igranie z mniejszością homoseksualną, ponieważ niektóre żarty mogą ich urazić. Czyżby nowa produkcja Carreya miała trafić od razu na rynek DVD?

Kadr z filmu I Love You, Phillip Morris (2009)

I Love You, Phillip Morris to opowieść o dwójce więźniów – Russellu (Jim Carrey) i Phillipie (Ewan McGregor), którzy zakochują się w sobie w więzieniu. Kiedy jeden z nich wychodzi z więzienia, drugi postanawia za wszelką cenę aby połączyć się z ukochanym. Nawet kosztem opracowania planu ucieczki z zakładu karnego.
Reżyserem tego kontrowersyjnego obrazu są John Requa i Glenn Ficarra. Obraz zadebiutował na festiwalu w Sundance gdzie został ciepło przyjęty przez widzów.

Nie wiemy czy obraz trafi do Polskich kin.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Hsi_Nao

"Nie wiemy czy obraz trafi do Polskich kin."
Oj. Ja bym już z całą pewnością wszechświata założyła, że nie trafi [co najwyżej na rynek dvd]. W tym homofobicznym społeczeństwie nawet takie nazwiska jak Carrey, czy McGregor nie pomogą…

Proszę czekać…