U kogo dziś impreza?

- Nie lubię poniedziałku – tego na pewno nie powiedzą dziś kontrowersyjna Charlize Theron, interesująca Dorota Deląg i dowcipny David Duchovny. Każdy z nich szykuje dziś wielkie urodzinowe party. My postanowiliśmy dowiedzieć się, kto ile zdmuchnie świeczek na urodzinowym torcie, z kim będzie imprezować, gdzie no i… kim jest?! Najważniejsze fakty z życia całej trójki. Sprawy zadowowe, rodzinne, plany na przyszłość… Oni balują, fdb.pl węszy! Charlize Theron, niesamowita aktorka okrzyknięta wiele razy najpiękniejszą kobietą świata…

Taki dzień nie trafia się codziennie! Trójka znanych aktorów z ciekawą przeszłością, szarą teraźniejszością i z interesującymi planami na przyszłość. Wiecznie młodzi, wiecznie sławni, wiecznie uwielbiani… Każdy z nich obchodzi dziś swoje urodziny, my przedstawiamy fakty z ich życia…

Charlize Theron

Charlize Theron / journal.lvCharlize Theron / journal.lv

Od dawna konkuruje z Angeliną Jolie o miejsce na najpiękniejszą aktorkę świata. Jest osobą, którą albo się kocha albo nienawidzi. Lubi stawiać sobie wyzwania i przyjmować kontrowersyjne role. Dowodem na to jest rola Aileen w filmie Monster. Aby wcielić się w jej postać musiała przytyć 14 kilogramów. Rola ta przyniosła jej Oscara i miliony zbulwersowanych widzów. Dwa lata później nie bała się zagrać Josey Aimes w filmie Daleka północ. To kolejny film oparty na prawdziwej historii. Tu obeszło się przy nominacjach do Oscara i Złotego Globu. Ostatnio Theron na dużym ekranie widzieliśmy w filmie Aeon Flux.

Charlize urodziła się w Republice Południowej Afryki 31 lat temu. Jako dziecko była baletnicą, a z czasem zaczął interesować ją teatr. Od 14 roku życia pracowała jako modelka.

Jakiś czas temu proponowano jej rolę dziewczyny Bonda w filmie Casino Royale, ale odrzuciła ofertę…

Dorota Deląg / foksal.comDorota Deląg / foksal.com

Dorota Deląg

Znana ze zwariowanego serialu Jurka Bogajewicza Camera Café zadebiutowała jako Julia w Latach i dniach. Dziś zdmuchnie 34 urodzinowe świeczki. W wolnym czasie tańczy, jeździ na nartach i pływa. Urodziła się w Krakowie, a w 1999 ukończyła studia. Jest siostrą popularnego polskiego aktora, wielokrotnie okrzykniętego najprzystojniejszym polakiem – Pawła Deląga.

Dorota przyznaje, że nie otrzymuje wielu propozycji filmowych, ale sama twierdzi, że najważniejsza jest rodzina, a najprzyjemniejsze dni w roku uważa za Święta Bożego Narodzenia… Nie ma ona jeszcze konkretnych planów na przyszłość, chociaż zapewnia, że aktorstwo dla niej to krótki dystans. Zawsze otrzymywała propozycje jedynie małych ról i za każdym razem były to telewizyjne seriale.

David Duchovny / poster.netDavid Duchovny / poster.net

David Duchovny

Tego pana znamy jako agenta Foxa Muldera ze wszystkich części <a href=http://fdb.pl/szukaj.php?s=Z+Archiwum+X&t=f title=Z Archiwum X>Z Archiwum X. Film ten przyniósł mu Złoty Glob. Oprócz tego przewinął się w komedii Zoolander z Benem Stillerem w roli głównej.

Jego żoną jest aktorka T?a Leoni , z którą żyje od 9 lat i ma dwójkę

dzieci – córkę Madelaine i syna Kida. David William Duchovny, bo tak naprawdę się on nazywa jest urodzonym optymistą. Na świat przyszedł w Nowym Jorku. Jest wegetarianinem i ma uczulenie na metal. Studiował na uczelniach Harvard i Yale. W 1996 roku amerykański magazyn People uznał go za jednego z 50 najpiękniejszych ludzi świata. Sam przyznaje w wywiadach, że bardzo go to zaskoczyło, a jednocześnie dodało popularności i… atrakcyjności. () David Duchovny

David kończy dzisiaj 46 lat.


Aseq
...