na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Jennifer Beals w Lie to Me 0

Piękna aktorka Jennifer Beals (I) zagra w kilku z odcinkach nowego serialu telewizji Fox – Magia kłamstwa. Wystąpi w nim jako Zoe Landau – była żona głównego bohatera – Dr. Lightmana (w tej roli nominowany do Oscara Tim Roth).

Jennifer Beals

Ich historia zaczęła się, gdy jako asystentka prokuratora generalnego, Landau zatrudniła firmę Lightmana, która miałaby pomóc w sprawie podpalenia. Szybko okazało się, że Dr Lightman i Zoe żywią do siebie uczucia.

Jennifer Beals znana jest głównie z ról drugoplanowych i epizodycznych oraz serialowych, a w Polsce jeszcze trudniej o poznanie jej talentu, gdyż większość seriali, w których występuje, nie jest u nas emitowana. Jeśli chcielibyśmy powiedzieć coś o głównych rolach filmowych, to są to produkcje klasy B, a więc polscy dystrybutorzy ich nie kupują. Jedyna nadzieja, to czekać aż pojawią się w naszej telewizji…

Serial "Lie to Me" produkuje stacja Fox. Opowiada on o specjaliście w wykrywaniu kłamstw, który wynajmowany przez różne instytucje, pomaga im w rozwiązywaniu trudnych i nieraz nietypowych spraw. Stale w produkcji występują: wspomniany wcześniej Tim Roth (nominacja do Oscara za rolę drugoplanową w filmie Rob Roy), Kelli Williams (Kancelaria adwokacka), Monica Raymund oraz Brendan Hines.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…