"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Film Weronica Mars nie powstanie? 0

Rob Thomas, twórca serialu Weronica Mars podczas wywiadu powiedział, iż nie ma pewności czy film pełnometrażowy na podstawie serialu w ogóle powstanie. Początkowo był przekonany, iż producent Joel Silver dosyć szybko wyrazi gotowość zaangażowania się w produkcje. Niestety tak się nie stało.

Kadr z serialu Weronika Mars

W wywiadzie Thomas powiedział:
bq. Podczas rozmów z producentem [Joelem Silverem] niestety nie doszło do kompromisu. Temat filmu chyba umarł śmiercią naturalna, co mnie bardzo przygnębia. Myślę, że uczciwie byłoby, aby scenariusz powstał z rok wcześniej jednak tak się nie stało. Czekaliśmy na szybkie zielone światło ze studia, ale najprawdopodobniej takiego nie dostaniemy. Jest to, więc niezbyt optymistyczna wiadomość.

Jest to na pewno smutna wiadomość tym bardziej, że dotychczas Rob Thomas wyrażał się raczej bardzo optymistycznie o swoim pomyśle. Nieoficjalnie przyczyną braku chęci ze strony studia jest kryzys gospodarczy w Stanach w wyniku, którego większość firm nie chce angażować się w ryzykowne przedsięwzięcia.

Weronica Mars to serial wyświetlany w latach 2004 – 2007. Opowiadał o młodej i niezwykle inteligentnej dziewczynie – Veronice (Kristen Bell), która postanawia zostać detektywem. Pomaga swojemu ojcu w prowadzeniu przeróżnych spraw, które często uderza w zamożnych ludzi.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…