Kelly Wagner o obsadzie Tekkena 0

Kelly Wagner, która zajmuje się castingiem w adaptacji gry pod tytułem Tekken, wyjawiła, że szukała aktorów, którzy mają umiejętności w sztukach walki, ale także potrafią trochę grać.

Jon Foo i postać Jina Kazamy

Jedną z najbardziej frustrujących rzeczy, gdy oglądasz film, to gdy aktor wyraźnie markuje.

Główną rolę dostał Jon Foo z Tajlandii. Gra Jina Kazamę, młodego wojownika, który może zniszczyć korporację Tekken. Polscy widzowie mogą kojarzyć aktora z filmu Obrońca, gdzie walczył z samym legendarnym Tonym Jaa.

Sami oceńcie, czy Jon Foo ma potrzebne umiejętności, by grać Jina Kazamę:

Znaleźliśmy go w Tajlandii. W sumie to sądzę, że to on znalazł nas. Wysłał nam kasetę. W przypadku takich filmów, trzeba każdą obejrzeć, by przekonać się o umiejętnościach. Ludzie z całego świata wysyłali nam kasety. Nie wiedzieliśmy, gdzie go znajdziemy. Nie musiał być to ktoś znany. Musiał pasować do roli. Jon Foo wysłał nam pokazową taśmę, którą sam nakręcił i potem ściągnęliśmy go tu na testy. W filmie mamy dużo mistrzów sztuk walki. Na przykład Cung Le, jeden z najlepszych wojowników w mieszanych sztukach walk. Ci aktorzy nie musieli mieć dużo do grania, ale nasza główna postać, Jin, musiał umieć walczyć i grać. Ciężko było zebrać obsadę, ponieważ było 5 – 6 dobrych ról. Musieli to być dobrzy aktorzy, ponieważ mamy w tym filmie dramat, ale jednocześnie musieli posiadać świetnie umiejętności.

Choreografią zajął się Cyril Raffaelli, znany z tego, że walki jakie robi są bardzo widowiskowe. Pamiętamy go z roli w filmie 13 dzielnica.

Premiera Tekkena pod koniec roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…