"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pierwsze zdjęcie Deppa z Rum Diary 0

Do chwili obecnej niezbyt wiele wiedzieliśmy o filmie Rum Diary, w którym główną rolę gra Johnny Depp. Wiadomo było, że zdjęcia do produkcji powstają w Puerto Rico a aktor wciela się w postać Paula Kempa. Dlatego dzisiejsze pojawienie się zdjęcia przybliża nam lepiej ten projekt. Co ciekawe jak donosi portal PopSugar fotografia została wykonana w Miami.

Kadr z filmu Rum Diary (2009)

Johnny Depp w filmie Rum DiaryJohnny Depp w filmie Rum Diary

Jest to bardzo standardowe ujęcie, typowe dla oficjalnych zdjęć, jakie często wydają studia, aby zainteresować swoim obrazem. Czy tak jest i w tym przypadku ciężko stwierdzić choć wszystko na to wskazuje. Warto jednak zobaczyć jak świetnie wygląda Depp.

Rum Diary to filmowa adaptacja autobiograficznej powieści Huntera S. Thompsona. Głównym bohaterem powieści jest dziennikarz Paul Kemp, który wyjeżdża do San Juan w Puerto Rico, aby pracować w lokalnej gazecie. Celem jego podróży jest nabranie dystansu do otaczającego go świata i zdobycie ciekawych tematów do pisanej przez siebie książki. Jednak w otoczeniu dziennikarzy, których praca polega jedynie na piciu i zabawie powątpiewa w swój wybór. Na dodatek popada w poważne tarapaty.

Reżyserem filmu jest Bruce Robinson. W obsadzie poza Deppem występują: Amber Heard, Aaron Eckhart, Richard Jenkins oraz Michael Rispoli.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…