Jest nowy Freddy Krueger 0

Jackie Earle Haley podpisał umowę i zagra kultową postać Freddy’ego Kruegera w nowej wersji Koszmaru z Ulicy Wiązów.

Freddy Krueger

Widzowie znają go z filmu Strażnicy, gdzie grał Rorschacha, ale wcześniej został doceniony nominacją do Oscara za Little Children, gdzie grał pedofila.

Mówi się również, że Kyle Gallner (The Haunting In Connecticut) negocjuje, by zagrać rolę Quentina (tę postać grał Johnny Depp w oryginalnym Koszmarze z Ulicy Wiązów).

Po byciu spalonym żywcem przez tłum wściekłych rodziców, szkolny ogrodnik i woźny imieniem Freddy wraca, aby zemścić się na dzieci, teraz mających po 18 lat, a które oskarżyły go o molestowanie seksualne. Czy Freddy był pedofil? Czy został fałszywie oskarżony? To jest pytanie i główny dodatek w fabule filmu.

Nowa wersja ma być podobno straszniejsza w tonie, ponieważ, jak to producent określił, Freddy się nie wygłupia.

Jackie Earle HaleyJackie Earle Haley

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

aniol1221

Genialny wybór :) osobiście uważam, że Haler idealnie nadaje sie do tej roli :) czekam z niecierpliwością :))

Ronaldinho

Doskonały wybór, musi z tego wyjść coś dobrego, skoro Jackie Earlie Haley się zgodził zagrać, z pewnością tępego scenariusza by nie zaakceptował. W "Strażnikach" miał świetny głos, mam nadzieje, że równie dobry nada dla Freddy’ego.
Michael Bay i jego Platinum Dunes świetnie zrimejkowali "Teksańską masakrę", "Amityville" wyszedł dobrze, "Piątek trzynastego" sądząc po zwiastunie i ocenach od fanów wyszedł nadzwyczaj dobrze. Więc czekam na powrót "Koszmaru z ulicy wiązów" na tym samym poziomie, co te remake’i.
Jest trochę problem w fakcie, że oglądając dzisiaj "Koszmar z ulicy wiązów" nie wydaje się on jakoś stary mimo swojego wieku, wciąż zachwyca. Więc mimo największych chęci remake może się tylko lekko zbliżyć do oryginału. Podobny problem zaistniał przy "Autostopowiczu", gdzie oryginał wyglądał bardzo młodo, a nowa wersja nie miała szans odtworzyć genialnego klimatu, choć na plus kilka motywów było.

Quagmire

świetny wybór, Haley ma szansę stworzyć nową, równie dobrą wersję Krugera, nie przychodzi mi do głowy żaden aktor który mógłby lepiej zastąpić Englunda

no jego rola byla najlepsza w Straznikach :) i w moich oczach uratowal ten film :) osoba na pewno bardzo dobra do tej roli i chociaz nie jestem fanem serii to jednak film moze miec odpowiedni klimat :) byle bylo bardziej mroczno i strasznie niz komediowo ….

Proszę czekać…