"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejne zdjęcia do Star Treka 0

Studio Paramount Pictures wydało właśnie kolekcje kart ze zdjęciami bohaterów filmu Star Trek. Przy okazji w sieci pojawiła się seria kolejnych zdjęć z filmu, który daje nam pewien dotychczas nieznany pogląd. Otóż na jednym z nich widać wyraźnie aktorkę Diorę Baird, która wciela się w postać niewolnice z Oriona.
Zapraszamy wszystkich do przyjrzenia się bliżej tym zdjęciom.

Kadr z filmu Star Trek (2009)

Na kolejnych zdjęciach widać wyraźnie między innymi starego Spocka (Leonard Nimoy) oraz widok okolicy gwiezdnej akademii. Najciekawsze naszym zdaniem zdjęcie to te, w którym widać walczący statek USS Enterprise. Czy nie stwarza to wszystko wrażenie świetnie stworzonych efektów specjalnych?

Przypominamy, iż Star Trek zadebiutuje w kinach już od 5 maja tego roku. W naszych kinach produkcję J.J Abramsa oglądać będzie można już dzień później po światowej premierze.

Zachary Quinto i Leonard Nimoy jako SpockZachary Quinto i Leonard Nimoy jako Spock Diora Baird jako niewolnica z planety OrionDiora Baird jako niewolnica z planety Orion USS EnterpriseUSS Enterprise Kadr z filmu Star TrekKadr z filmu Star Trek Statek wojenny RomulanówStatek wojenny Romulanów Niezidentyfikowany obcyNiezidentyfikowany obcy Karl Urban jako Dr. Leonard Karl Urban jako Dr. Leonard Gwiezdna akademia w San FranciscoGwiezdna akademia w San Francisco

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…