Zdjęcie z The Expendables

Bracia Nogueira

Zdjęcia do świetnie zapowiadającego się filmu akcji, The Expendables już się rozpoczęły w Brazylii. Mimo zawirowań z obsadą (zmiana Foresta Whitakera) Stallone nie przestaje zadziwiać, zbierając kolejnych niesamowitych twardzieli.

Zobaczcie poniżej zdjęcia Stallone’a z planu obrazu. Sam aktor powiedział także:

Jest to film akcji w stylu lat 80-tych, ale z obecną techniką. W odróżnieniu od tamtych filmów, będziemy mieć tu silną postać kobiecą, a nie dziewczynę, którą musi uratować bohater.

Sylvester StalloneSylvester Stallone

W obsadzie są: Jet Li, Jason Statham, Robert Knepper, Dolph Lundgren, Terry Crews, Sir Ben Kingsley, Mickey Rourke, Scott Adkins, Eric Roberts, Danny Trejo, Randy Couture, Charisma Carpenter, Steve “Stonecold” Austin, Giselle Itie oraz w epizodycznej roli Arnold Schwarzenegger.

Stallone ogłosił, że do obsady dołączają prawdziwy mistrzowie mieszanych sztuk walki rodem z Brazylii. Każdy, kto interesuje się tym sportem, nazwiska rozpozna od razu.

Bracia Nogueria i Lyoto MachidaBracia Nogueria i Lyoto Machida

Bracia Nogueria czyli Antonio Rodrigo Nogueira i jego brat bliźniak, Antonio Rogerio Nogueira, dwa największe nazwiska w świecie mieszanych sztuk walk.

Antônio Rogério Nogueira jest także znany jako "Minotoro". Był także uznanym bokserem amatorskim. W 2006 i 2007 roku mistrz Brazylii Wagi Superciężkiej. W 2007 roku także zdobył brązowy medal na Igrzyskach Panamerykańskich.

Antônio Rodrigo Nogueira, znany jako "Minotauro", jak jego brat, znany jest z mistrzostwa w brazylijskim Jiu-Jitsu. Antônio Rodrigo ma wielką bliznę na plecach, co pozwala odróżnić go od jego brata.

Nie ma co opisywać, sami zobaczcie popis ich umiejętności w filmiku poniżej.

Stallone również chce znanego wojownika mieszanych sztuk walk, Lyoto Carvalho Machidę, syna uznanego japońsko-brazylijskiego mistrza w karate Shotokan. Jest to prawdziwy rekordzista w UFC – nigdy nie przegrał ani jednej rundy! Póki co, nikt nie zdołał przerwać tego rekordu, nawet takie uznane nazwiska jak Tito Ortiz Rich Franklin czy B.J. Penn, którzy z nim przegrywali.

Zapraszamy do obejrzenia popisu umiejętności.