Kolejne fakty o Wolverinegate 0

Fox News opublikowało kolejne oświadczenie, dementując słowa Friedmana z niedzieli, w których twierdził, że nie został zwolniony.

Hugh Jackman jako Wolverine

Otóż według stacji wiadomości, Friedman został zwolniony "za porozumieniem stron" i na tym kończy się jego rola w tej aferze.

Opublikowano także analizę, ile osób interesowało się nielegalną kopią filmu X-Men Geneza: Wolverine. Otóż wedle statystyk, był to w przeciągu tygodnia najpopularniejszy tytuł i ściągnęło go ponad milion osób.

Według ankiet, osoby, które miały okazje obejrzeć tę kopię, większość z nich twierdzi, że z chęcią uda się do kina, by obejrzeć ten "świetny film w pełnej krasie".

Premiera 1 maja.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Quagmire 2009-04-07

Według ankiet, osoby, które miały okazje obejrzeć tę kopię, większość z nich twierdzi, że z chęcią uda się do kina, by obejrzeć ten “świetny film w pełnej krasie”
widać, że fox przyjął nową taktykę, być może film naprawdę jest świetny, jednak te zdanie jest niesamowicie propagandowe ze strony studia

HeRr 2009-04-07

haha, jeszcze się okaże że puszczenie workprinta na bittorrent to najlepsza i darmowa forma marketingu ;)

Xilion 2009-04-07

Rzeczywiście. Sam jestem jednym z tego miliona i mogę powiedzieć tylko tyle, że kopia która przeciekła do sieci to coś jak wersja demo w programach komputerowych. Wszystko niby bez zarzutu ale fekty specjalne – ehh. Sam miód ;) Wersje pełną (za odpowiednią opłatą ofkors) zobaczę w kinie.

Proszę czekać…