Kolejne fakty o Wolverinegate 0

Fox News opublikowało kolejne oświadczenie, dementując słowa Friedmana z niedzieli, w których twierdził, że nie został zwolniony.

Hugh Jackman jako Wolverine

Otóż według stacji wiadomości, Friedman został zwolniony "za porozumieniem stron" i na tym kończy się jego rola w tej aferze.

Opublikowano także analizę, ile osób interesowało się nielegalną kopią filmu X-Men Geneza: Wolverine. Otóż wedle statystyk, był to w przeciągu tygodnia najpopularniejszy tytuł i ściągnęło go ponad milion osób.

Według ankiet, osoby, które miały okazje obejrzeć tę kopię, większość z nich twierdzi, że z chęcią uda się do kina, by obejrzeć ten "świetny film w pełnej krasie".

Premiera 1 maja.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Quagmire

Według ankiet, osoby, które miały okazje obejrzeć tę kopię, większość z nich twierdzi, że z chęcią uda się do kina, by obejrzeć ten “świetny film w pełnej krasie”
widać, że fox przyjął nową taktykę, być może film naprawdę jest świetny, jednak te zdanie jest niesamowicie propagandowe ze strony studia

HeRr

haha, jeszcze się okaże że puszczenie workprinta na bittorrent to najlepsza i darmowa forma marketingu ;)

Xilion

Rzeczywiście. Sam jestem jednym z tego miliona i mogę powiedzieć tylko tyle, że kopia która przeciekła do sieci to coś jak wersja demo w programach komputerowych. Wszystko niby bez zarzutu ale fekty specjalne – ehh. Sam miód ;) Wersje pełną (za odpowiednią opłatą ofkors) zobaczę w kinie.

Proszę czekać…