Kilka słów o Hunter Prey 0

Hunter Prey to debiut reżyserski Sandy`go Collora. Mimo, że to debiut to zapowiada się całkiem sympatycznie. Z racji tego, że obecnie mało powstaje produkcji fantastycznych dziejących się w kosmosie, tym bardziej film ten zasługuje na uwagę. W obsadzie zobaczymy raczej mało znanych aktorów takich jak: Isaac C. Singleton Jr., Clark Bartram, Damion Poitier, Simon Potter.

Hunter Prey

Bohaterami Hunter Prey jest grupa międzygalaktycznych komandosów, którzy mają za zadanie przetransportować, koniecznie żywego, tajemniczego więźnia. Pech chce, że rozbijają się na nieznanej planecie o trudnych warunkach klimatycznych. Co gorsza, podczas awaryjnego lądowania ich zdobycz uciekła. Podczas ponownego pościgu nawiązuje się walka, w której ginie cały oddział. Ostatni żołnierz zaczyna zastanawiać się nad zakwestionowaniem rozkazu i samotnym opuszczeniem planety albo dostarczeniem zbiega martwego. Im więcej czasu mija, tym bardziej nasz bohater powątpiewa w racje swoich przełożonych, zadając sobie pytania: czemu więzień za wszelką cenę musi zastać przy życiu i kim on tak naprawdę jest?

Data premiery nie została jeszcze podana.

Hunter PreyHunter Prey Hunter PreyHunter Prey Hunter PreyHunter Prey Hunter PreyHunter Prey Hunter PreyHunter Prey
Hunter PreyHunter Prey Hunter PreyHunter Prey Hunter PreyHunter Prey

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

kamil_ka

Nie wiem jak Wam, ale mi bardzo podobają się zbroje żołnierzy z tego filmu, a w szczególności ich maski, które kojarzą mi się z Boba Fettem ze STAR WARS.

Proszę czekać…