Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Breaking Bad dostało kolejny sezon 1

Seriale stworzony przez Vince'a Gilligana znakomicie radzi sobie jeśli chodzi o oglądalność stacji AMC. Dlatego też nie trzeba było długo czekać na decyzję o kontynuacji produkcji mimo, że nadawanie aktualnego, drugiego sezonu rozpoczęło się miesiąc temu.

Bryan Cranston

Breaking Bad opowiada o nauczycielu chemii, który postanawia zostać producentem narkotyków po tym jak dowiaduje się, że jest chory na raka.

Chcąc zapewnić byt swojej rodzinie, Walter wiąże się ze światem przestępczym i decyduje wykonywać czynności, których nie podjąłby się w normalnych okolicznościach.

Serial cieszy się uznaniem zarówno wśród krytyków jak i telewidzów. Bryan Cranston, który wcielił się w Waltera White’a otrzymał nagrodę Emmy za pierwszoplanową rolę.

Zwiastun sezonu pierwszego:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…