widoczny tu i tam. hasam.

Nowe filmy Warner'a! 0

“Harry Potter i książe półkrwi”, czyli 6 część przygód małego czarodzieja pojawi się w amerykańskich kinach 21 listopada 2008 roku.

Teraz tylko, Warner Bros, poszukuje reżysera i musi uzgodnić dokładną obsadę. 5 część „Harry’ego Pottera” pojawi się na srebrnym ekranie w lipcu następnego roku. „Książe półkrwi” wejdzie do kin w okresie święta dziękczynienia (w 2008), podobnie jak poprzednie części, oprócz „Harry Potter i więzień azkabanu”, który wyszedł w czasie wakacji. Paramount Pictures planuje także w tym samym czasie, co 6 ekranizacja małego czarodzieja, wypuścić swoje nowe dziecko, czyli „Madagaskar 2”. W tej animacji swój udział potwierdzili już: Ben Stiller, Chris Rock, Jada Pinkett-Smith i David Schimmer.

Logo Warner BrosLogo Warner Bros

Warners ogłosił także, że planuje w następnym roku, w okresie wakacyjnym dać widzom kolejne filmy. Pierwszym z nich będzie komedia romantyczna „License to Wed” z Mandy Moore w roli głównej, a jego premiera planowana jest na 4 lipca. Obraz ma być konkurencją dla produkcji „The Transformers” Paramount, który wejdzie tego samego dnia na ekrany amerykańskich kin. Warner także zapowiedział premierę nowe filmu sci-fi „I Am Legend” z Will Smith?em w roli głównej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

leprechan

to byl blad, ale po paru sekundach go poprawilem :P

srebrny

Teraz, Warner Bros, poszukuje reżysera i uzgodnić obsadę. nie rozumie teraz poszukje rezysera i uzgodnic obsade hehe

leprechan

slabo mi te tlumaczenie idzie :D

Proszę czekać…