"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Star Trek ogarnia cały świat 0

Studio Paramount właśnie rozpoczęło nowy etap kampanii promocyjnej filmu Star Trek. W sieci na zupełnie różnych i niezwiązanych ze sobą stronach pojawiły się zdjęcia, tapety i inne materiały z tego obrazu. Wiadomo również, iż do kupienia będzie model statku Enterprise, który wkrótce trafić ma do sklepów na terenie całego świata.

Spock jako dziecko - Star Trek (2009)

Jedną z najciekawszych metod promocji filmu Star Trek będzie seria dyskotek i imprez promujących cały film. Obecnie takie imprezy odbyły się już w Paryżu, Berlinie, Londynie. A już wkrótce takie wydarzenie będzie miało miejsce w Tokio.

To już kolejna seria nietypowego marketingu tej produkcji po tym jak w sieci każdy może przerobić swoje zdjęcie na głównych bohaterów filmu. Poniżej zaś przedstawiamy serię tapet do filmu, jakie fani mogą posiadać.

Makieta statku USS EnterpriseMakieta statku USS Enterprise

Star Trek to jedenasty pełnometrażowy film inspirowany serialem z lat 60-tych o tym samym tytule. Nowy obraz opowiada o początkach kariery bohaterów kosmicznej załogi USS Enterprise, kiedy są oni uczniami Gwiezdnej Akademii. Ich przyszłość chce zniszczyć wódz Romulan, który za sprawą podróży w przeszłość chce wyeliminować Kirka i jego przyjaciół zanim staną się najsłynniejszymi wędrowcami we wszechświecie i pokrzyżują jego plany podboju kosmosu.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 6 maja 2009 roku.

Tapeta z filmu Star TrekTapeta z filmu Star Trek Tapeta z filmu Star TrekTapeta z filmu Star Trek Tapeta z filmu Star TrekTapeta z filmu Star Trek

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ges28

Long Live and Prosper:)

Proszę czekać…