"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Lakier do włosów 2 w 3-D? 0

Adam Shankman wyjawił nieco więcej informacji na temat planowanej produkcji sequela Lakier do włosów. Najważniejsza informacja to taka, iż na pewno nie uda się nakręcić filmu do wcześniejszych planów studia New Line Cinema, które chciało, aby premiera drugiej części miała miejsce w lipcu 2010 roku. Najbardziej interesującą zaś informacją jest fakt, iż istnieje szansa nakręcenia sequela w technologii 3-D, która z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się rozwija.

Kadr z filmu Lakier do włosów (2007)

Motywem wyjaśniającym plany Shankmana jest fakt, iż jest on obecnie producentem Step Up 3-D, który jest nie tylko trzecią częścią cyklu filmów o niezwykłych tancerzach, ale jest on kręcony w trójwymiarowej technologii. Po pierwszych gotowych scenach tanecznych, które pokazano podczas testowego pokazu wielu widzów było pod ogromnym wrażeniem tego, co zobaczyli. Podobno zobaczenie profesjonalnych tancerzy, którzy wykonują niezwykłe triki piorunuje widza.

Oczywiście nie oznacza to, że Lakier do włosów 2, będzie kręcony w technologii 3-D. Niemniej jednak istnieje taka perspektywa, z którą fani muszą się liczyć. Myślę, że wiele będzie zależało od tego jak widzowie przyjmą Step Up 3-D. Jeśli spodoba im się ta produkcja można spodziewać się kolejnych filmów muzycznych w trójwymiarze. Jeśli nie raczej filmu tego gatunku kręcone będą tradycyjnymi metodami.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…