"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Eric Bana ponownie Chopperem? 1

W Australii pojawiły się plotki mówiące o szansie nakręcenia sequela debiutu reżyserskiego Andrewa Dominika pt. Chopper, który stał się też przepustką do międzynarodowej kariery Erica Bany. Główne pytanie, jakie zadają sobie wszyscy to czy aktor, który obecnie jest bardzo popularny zgodzi się w ogóle na rozmowy w sprawie sequela.

Eric Bana w filmie Chopper (2000)

Film Chopper pojawił się w kinach w 2000 roku i od razu został okrzyknięty jedną z najlepszych produkcji w historii tego kraju. Obraz stał się również przepustką do dostrzeżenie niezwykle utalentowanego, Erica Bany. Aktor za kreacje w tym filmie został nagrodzony tytułem najlepszego aktora w na Festiwalu Filmowym w Sztokholmie a także w AFI’s Best Actor Award.

Fabuła filmu to opowieść o Marku Brendonie Reedzie, który znany był jako Chopper. Między 20 a 38 rokiem życia spędził zaledwie 13 miesięcy na wolności. Już jako młody chłopiec zamarzył sobie zostać największym gangsterem w historii Australii. Swoją legendę zdobywał dopiero w więzieniu, kiedy to działał w zgodzie z własnym kodeksem etycznym (oko za oko, ząb za ząb).
Po wyjściu z więzienia Reed wydał powieść biograficzną, która sprzedała się w blisko pół milionowym nakładzie.

Źrodło: www.moviehole.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…