Daniel Baldwin w Rodzinie Soprano? 0

Możliwe, że w serialu Rodzina Soprano pojawi się jeden z braci Baldwinów, Daniel. Aktor zagrał by w kilku ostatnich odcinkach.

46-letni aktor Daniel Baldwin, znany z takich filmów jak Paparazzi, Nagi świadek czy Księżyc śmierci prawdopodobnie wystąpi w ostatnich odcinkach popularnego serialu kryminalnego Rodzina Soprano. Aktor wcielił by się w postać gwiazdy horroru, który reżyserowany jest przez jednego z bohaterów Christophera Moltisanti (Michael Imperioli).Rodzina Soprano opowiada historię Tony'ego Soprano (James Gandolfini), mafioza mieszkającego w Jersey. Nasz główny bohater jest ojcem rodziny i szefem miejscowej mafii. Kłopoty w pracy i w domu zaczynają go całkiem przerastać, więc zwraca się o pomoc do lekarki psychiatry, która nie wie do końca kim jest jej pacjent.

Zdjęcia do ostatnich ośmiu odcinków 6 sezonu niedawno ruszyły. Epizody pojawią się na ekranie z początkiem następnego roku.

Kadr z serialu Rodzina Soprano 1999Kadr z serialu Rodzina Soprano 1999 Kadr z serialu Rodzina Soprano 1999Kadr z serialu Rodzina Soprano 1999 Kadr z serialu Rodzina Soprano 1999Kadr z serialu Rodzina Soprano 1999 Kadr z serialu Rodzina Soprano 1999Kadr z serialu Rodzina Soprano 1999 Kadr z serialu Rodzina Soprano 1999Kadr z serialu Rodzina Soprano 1999

Daniel Baldwin/www.gsnaffiliate.comDaniel Baldwin/www.gsnaffiliate.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

gnat8

"[…]wcielił by się" —→ wcieliłby się

Ronaldinho

Ciekawe, ciekawe. Może będzie i siódmy sezon najlepszego serialu o mafii.

Trophy

Dzięki za kadry Ronaldinho ;-) pzdr.

Proszę czekać…