"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nikt nie ściąga X-Men'ów 0

Serwis TorrentFreak zauważył, że od blisko tygodnia nielegalna kopia filmu X-Men geneza: Wolverine nie cieszy się popularnością wśród ściągających filmy. Wersja robocza, która wyciekła do internetu nie jest nawet w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych nielegalnych kopii filmów. I teraz największe pytanie, jakie zadają sobie specjaliści to czy powodem tego jest słaba jakość nagrania czy też słabość fabuły.

Kadr z filmu X-Men geneza: Wolverine (2009)

Amerykańskie portale filmowe uważają, że wyjaśnienie jest gdzieś pomiędzy. Na pewno oglądając wersje roboczą potencjalny widz straci przyjemność z możliwości zobaczenia efektów specjalnych i finalnej wersji filmu. Z drugiej zaś strony niektórzy uważają, że X-Meni nie są rewolucyjne, co więcej na bardzo przeciętnym poziomie.

20th Century Fox przyciągnie więc widzów najprawdopodobniej nowym trailerem do filmu Transformers: Zemsta Upadłych, która będzie pokazywana przed seansami X-Men geneza: Wolverine.

Premiera filmu już 29 kwietnia.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

piwo_war

Jestem dokładnie takiego samego zdania jak mój poprzednik. Całą przyjemność sprawi obejrzenie ukończonego dzieła, a nie jego wersji roboczej. Myślę, że ci co chcieli na to pójść, to i po obejrzeniu nielegalnej kopii na to pójdą (no chyba, że fabuła byłaby aż tak beznadziejna).

lechu_1982

bo niby po co to ściągać???? szkoda psuć sobie przyjemność oglądając jakąś wersje robocza. wole poczekać na premierę……..już niedługo.

Proszę czekać…